فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز ؛جهاد تبیین رسالت دینی، ملی و انقلابی خبرنگاران است
فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز ؛جهاد تبیین رسالت دینی، ملی و انقلابی خبرنگاران است

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز ؛جهاد تبیین رسالت دینی، ملی و انقلابی خبرنگاران است فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز گفت: رسانه ها به عنوان زبان گویای جامعه، باید به مطالبه گری واقعی و بیان حقیقت بپردازند. به گزارش خبرنگار تایسیز نیوز، سرهنگ پاسدار حسین پور اسماعیل در مراسم تجلیل از خبرنگاران و رسانه ها که […]

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز ؛جهاد تبیین رسالت دینی، ملی و انقلابی خبرنگاران است

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز گفت: رسانه ها به عنوان زبان گویای جامعه، باید به مطالبه گری واقعی و بیان حقیقت بپردازند.

به گزارش خبرنگار تایسیز نیوز، سرهنگ پاسدار حسین پور اسماعیل در مراسم تجلیل از خبرنگاران و رسانه ها که در سالن اجلاس شرکت سایپای تبریز برگزار شد اظهار داشت: اگر اصحاب رسانه و خبرنگاران، به شکل واقعی و دلسوزانه، به نقد و مطالبه گری بپردازند، دیگر رسانه های ضد انقلاب نمی توانند بر مسائل و مشکلات داخلی موج سواری کنند.

وی توجه جدی به جهاد تبیین را از دیگر اولویت رسانه ها دانست و گفت: دشمنان انقلاب با استفاده از حدود ۳۲۰ شبکه رسانه ای وسیع، در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی،  سیاسی و … به شکل هدفمند، دستاوردهای نظام را  وارونه جلوه می دهند که مقابله با چنین حملاتی نیازمند شناسایی و با برنامه عمل کردن رسانه ها است.

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز در ادامه با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی رهبر فرزانه، صادر شده است، راهگشای مشکلات کشور است گفت: اگر همه نهادها، سازمانها و ارگانها، به این بیانیه و رهنمودهای آن توجه بکنند، مشکلات و موانع کشور حل خواهد شد.

وی افزود: در این زمینه هم رسانه ها وظیفه دارند با پیگیری و مطالبه گری از مسئولین و متولیان، از آنها بخواهند که گزارش و نتیجه اقدامات خود را در خصوص عمل به بیانیه گام دوم انقلاب، بیان کنند.

پوراسماعیل با اشاره به ارزش و جایگاه خبرنگاران و رسانه ها در پیشبرد اهداف انقلاب گفت: این قشر با تمام مشکلات و دغدغه هایی که خودشان دارند، همواره بدون توجه به آمال و خواسته های شخصی، برای حل مشکلات جامعه پیشقدم بوده اند و بدون شک اگر پیگیری ها، تلاش ها و مطالبه گری های این قشر نبود، بسیاری از موانع و مشکلات کشور، حل نمی شد.

وی گفت: البته رسانه ها هم باید در بیان مشکلات و مطالبه گری ها، مثل همیشه، انصاف را رعایت کرده و در کنار پرداختن به کمبود ها و مشکلات،  دستاوردها و اقدامات کم نظیری که بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی انجام شده است را هم بیان بکنند.

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز ادامه داد: برای نمونه و همزمان با آغاز هفته دولت، حدود ۱۶۰۰ طرح و پروژه در استان افتتاح خواهد شد که رسانه ها این عملکردهای مثبت را هم به منظور افزایش روحیه امید و نشاط، پوشش مطلوب بدهند.

سرهنگ پاسدار حسین پور اسماعیل در خاتمه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و دیگر شهدای خبرنگار گفت: جامعه رسانه و خبر، از زمان آغاز جنگ تحمیلی با تقدیم  بیش از ۲۰۰ شهید، ۵۰ جانباز و حدود ۱۵۰۰ آزاده خبرنگار ، نشان داده است که برای حفظ انقلاب اسلامی ایران ، علاوه بر قلم، از جانشان هم مایه می گذارند.