فروش بلیت بازی تراکتور با شمس آذرقزوین آغاز شد
فروش بلیت بازی تراکتور با شمس آذرقزوین آغاز شد

فروش بلیت الکترونیکی دیدار تیم های تراکتور و شمس آذر قزوین از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران آغاز شد. به گزارش تایسیزنیوز، از سایت رسمی این باشگاه، بلیت فروشی الکترونیکی این بازی از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه آغاز شده است و تا ساعت ۱۳ روز مسابقه، (شنبه ۲۹ مهر) از طریق […]

فروش بلیت الکترونیکی دیدار تیم های تراکتور و شمس آذر قزوین از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران آغاز شد.

به گزارش تایسیزنیوز، از سایت رسمی این باشگاه، بلیت فروشی الکترونیکی این بازی از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه آغاز شده است و تا ساعت ۱۳ روز مسابقه، (شنبه ۲۹ مهر) از طریق لینک https://ticket.tractor-club.com ادامه خواهد داشت.

قیمت بلیت این بازی ۵۰۰ هزار ریال تعیین شده و از علاقه‌مندان و هوادارانی که تمایل دارند این بازی را از نزدیک تماشا کنند درخواست شده تا قبل از حضور در ورزشگاه محل انجام بازی، بلیت تهیه کنند.

امکان خرید بلیت برای بانوان در این سایت تعبیه نشده و بانوان علاقه مند همچنان امکان حضور در بازی های خانگی تراکتور را ندارند.

دیدار معوقه از هفته ششم تیم های تراکتور و شمس آذر قزوین ساعت ۱۸.۱۵ روز شنبه ۲۹ مهر در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز انجام می شود.

تراکتور با ۱۲ امتیاز از ۶ بازی در رده سوم و شمس آذر با یک امتیاز از پنج بازی در رده پانزدهم جدول قرار دارند.

شاگردان پاکو خمز، پس از ۶ روز تعطیلی؛ تمرینات خود برای انجام این بازی را از ۲۴ مهر از سرگرفتند و خود را برای این بازی خانگی و کسب سه امتیاز آن آماده کرده اند.