فروش زمین در دبی رکورد جدیدی را ثبت کرد
فروش زمین در دبی رکورد جدیدی را ثبت کرد

فروش زمین در دبی رکورد جدیدی را ثبت کرد نه کاخی مجلل و نه پنت هاوسی فاخر یا آپارتمانی منحصر به فرد؛ یک زمین خشک و خالی در جزیره ای مصنوعی در دبی به قیمت ۳۴ میلیون دلار فروخته شد و عددی بی سابقه را در بازار سرمایه گذاری خارجی این منطقه در بخش مسکن […]

فروش زمین در دبی رکورد جدیدی را ثبت کرد

نه کاخی مجلل و نه پنت هاوسی فاخر یا آپارتمانی منحصر به فرد؛ یک زمین خشک و خالی در جزیره ای مصنوعی در دبی به قیمت ۳۴ میلیون دلار فروخته شد و عددی بی سابقه را در بازار سرمایه گذاری خارجی این منطقه در بخش مسکن ثبت کرد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از«الشرق» این قطعه زمین به مساحت حدود ۷هزار و پانصد متر مربع در جزیره خلیج الجمیرا که جزیره ای به شکل اسب آبی است و از طریق پلی به خاک دبی وصل می شود، واقع شده است.

قیمت هر متر مربع از زمین معامله شده بیش از ۴ هزار دلار بوده و طبق اعلام معامله گر آن، رکورد جدید در قیمت ملک ثبت شده است.

خریدار این زمین که خود را معرفی نکرده، ساکن امارات نیست و تصمیم دارد خانه ای برای گذراندن تعطیلات با خانواده را در آن بگذارند.

به گفته اندرو کامینگز، رئیس املاک و مستغلات لوکس نایت فرانک، بیشتر معاملاتی که خبرساز می شود مربوط به ویلاهای لوکس، پنت هاوس های زیبا و از این دست املاک است؛ اما این بار فقط یک رکورد بزرگ برای خرید یک قطعه زمین جنجالی شده است.

طبق اعلام اداره اراضی و املاک دبی، فروشنده این زمین، دو سال پیش این زمین را به قیمت حدود ۱۰ میلیون دلار خریداری کرده که با این حساب بیش از ۲۴ میلیون دلار در این معامله سود کرده است.