فیلم فارسی‌زبان با بازی رضا ناجی نماینده بریتانیا در اسکار شد
فیلم فارسی‌زبان با بازی رضا ناجی نماینده بریتانیا در اسکار شد

فیلم فارسی‌زبان با بازی رضا ناجی نماینده بریتانیا در اسکار شد 🔹آکادمی فیلم بریتانیا در نهایت فیلم «برنده‌ها» ساخته حسن ناظر کارگردانی ایرانی-انگلیسی را به عنوان نماینده سینمای بریتانیا در شاخه بهترین فیلم بین‌المللی نود و پنجمین دوره جوایز سینمایی اسکار معرفی کرد. 🔹در این فیلم فارسی زبان که در ایران فیلمبرداری شده، مجموعه‌ای از […]

فیلم فارسی‌زبان با بازی رضا ناجی نماینده بریتانیا در اسکار شد

🔹آکادمی فیلم بریتانیا در نهایت فیلم «برنده‌ها» ساخته حسن ناظر کارگردانی ایرانی-انگلیسی را به عنوان نماینده سینمای بریتانیا در شاخه بهترین فیلم بین‌المللی نود و پنجمین دوره جوایز سینمایی اسکار معرفی کرد.

🔹در این فیلم فارسی زبان که در ایران فیلمبرداری شده، مجموعه‌ای از بازیگران ایرانی شامل رضا ناجی، شهرزاد کمال‌زاده، حسین عابدینی، محمود جعفری، عزت‌الله رمضانی‌فر و اصغر سمسارزاده نقش افرینی کرده‌اند.

🔹داستان فیلم «برنده‌ها» در یکی از شهرستان‌های ایران اتفاق می‌افند که در آن بچه‌ها سخت کار می‌کنند تا خانواده هایشان را تامین کنند. روزی یحیی ۹ ساله و دوستش لیلا مجسمه گرانبهایی را پیدا می‌کنند. رئیس یحیی ناصرخان (رضا ناجی) که او نیز به سینما علاقه دارد تصمیم می‌گیرد به آن‌ها کمک کند تا صاحب آن را پیدا کنند.