قدرت بازدارندگی ایران ناشی از حضور مردمی است
قدرت بازدارندگی ایران ناشی از حضور مردمی است

قدرت بازدارندگی ایران ناشی از حضور مردمی است تایسیز نیوز – فرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت بازدارندگی ایران در عرصه های مختلف به خصوص حوزه های دفاعی ناشی از حضور مردمی است. امیرسرتیپ عباس عظیمی روز جمعه پس از حضور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، […]

قدرت بازدارندگی ایران ناشی از حضور مردمی است

قدرت بازدارندگی ایران ناشی از حضور مردمی است

تایسیز نیوز – فرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت بازدارندگی ایران در عرصه های مختلف به خصوص حوزه های دفاعی ناشی از حضور مردمی است.

امیرسرتیپ عباس عظیمی روز جمعه پس از حضور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، افزود: امروز چشم دشمنان به میزان مشارکت مردم در پای صندوق های رای است و بر همین اساس بر تک تک واجدین شرایط لازم است با حضور گسترده و مشارکت بالا ولایتمداری و پایبندی خود به اصول و ارزش های انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

وی یکی از عوامل اصلی و مهم اقتدار و بازدارندگی جمهوری اسلامی را حضور پرشور مردم در انتخابات عنوان و اظهار کرد: شخصیت و هویت متعالی ایران اسلامی در جهان امروز حاصل حضور مردم در صحنه های مختلف و پشتیبانی از جمهوری اسلامی است.

امیر عظیمی مردم سالاری دینی را دستاورد بزرگ و اصلی انقلاب اسلامی در عرصه ملی و بین المللی دانست.

وی با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در عین بی طرفی، در تمامی عرصه های اجتماعی و سیاسی کشور نقش مؤثر و تعیین کننده ای دارد، یادآور شد: ملت نستوه و سرافراز ایران اسلامی با انتخاب هوشمندانه و آگاهانه خود نقش مهمی در توسعه قدرت و اقتدار ایران اسلامی ایفا خواهند کرد.

امیر عظیمی گفت: نیروی پدافندهوایی در عرصه نظامی به وظیفه ذاتی خود که حراست از مرزهای هوایی کشور است به نحو احسن عمل کرده و امروز هم کارکنان و خانواده های این نیرو با شرکت گسترده در انتخابات به وظیفه سیاسی خود در قبال کشور و ملت عمل خواهند کرد.