لغو مجوز ۱۱ نانوایی مختلف در تبریز
لغو مجوز ۱۱ نانوایی مختلف در تبریز

فرماندار خبر داد؛ لغو مجوز ۱۱ نانوایی مختلف در تبریز فرماندار تبریز از لغو مجوز ۱۱ نانوایی متخلف در این شهرستان خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، یونس فاتح در جلسه کمیته گندم، آرد و نان شهرستان تبریز اظهار داشت: تامین نان مردم خط قرمز ماست و با فروش آرد و عرضه نان خارج از […]

فرماندار خبر داد؛

لغو مجوز ۱۱ نانوایی مختلف در تبریز

لغو مجوز ۱۱ نانوایی مختلف در تبریز

فرماندار تبریز از لغو مجوز ۱۱ نانوایی متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، یونس فاتح در جلسه کمیته گندم، آرد و نان شهرستان تبریز اظهار داشت: تامین نان مردم خط قرمز ماست و با فروش آرد و عرضه نان خارج از شبکه، برخورد فوری و قانونی می‌شود.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل مشخص شده، در این جلسه ۱۱ نانوای متخلف که اقدام به فروش سهمیه می‌کردند لغو مجوز شدند و بلافاصله، مجوز و سهمیه به نانوایی‌های بعدی که در لیست انتظار بودند منتقل می‌شود.

فاتح با اعلام اینکه به گفته کارشناسان ۵۰ درصد مشکلات در حوزه نان حل شده است اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی بیش از ۹۰ واحد نانوایی برای رفاه حال مردم در تهیه و تامین نان به صورت دو شیفت کاری در تبریز فعالیت می‌کنند و ساعت کاری این نانوایان در شیفت شب از ساعت ۱۷ الی ساعت ۲۲ است‌.

وی با اظهار اینکه میانگین مصرف آرد در کشور برای هر نفر ۶ و نیم کیلو است گفت: سرانه آرد مصرفی در تبریز به ازای هر نفر ۹ کیلو است.

فرماندار تبریز با اشاره به فعالیت ۲ هزار و ۴۸۸ نانوایی در سطح تبریز گفت: تمامی این نانوایان از آرد یارانه‌ای استفاده می‌کنند.