ماجرای قتل یک مرد داخل خودروی پراید در سنندج
ماجرای قتل یک مرد داخل خودروی پراید در سنندج

🔘 ماجرای قتل یک مرد داخل خودروی پراید در سنندج/ رئیس پلیس کردستان: هیچ نیرویی تیر جنگی ندارد 🔺امروز در شبکه‌های اجتماعی کلیپی از به قتل رسیدن یک شهروند باعث نگرانی مردم سنندج شد؛ این تصاویر نشان می‌دهد یک جوان درحالی‌که پشت فرمان خودرو پراید نشسته است هدف قرار گرفته و کشته شده و افرادی […]

🔘 ماجرای قتل یک مرد داخل خودروی پراید در سنندج/ رئیس پلیس کردستان: هیچ نیرویی تیر جنگی ندارد

🔺امروز در شبکه‌های اجتماعی کلیپی از به قتل رسیدن یک شهروند باعث نگرانی مردم سنندج شد؛ این تصاویر نشان می‌دهد یک جوان درحالی‌که پشت فرمان خودرو پراید نشسته است هدف قرار گرفته و کشته شده و افرادی ادعا می‌کنند که نیروهای انتظامی این فرد را به قتل رسانده است. مردم در خیابان پاسداران می‌گویند این فرد از داخل یک خودرو هدف شلیک گلوله قرار گرفته است.

🔺سردار آزادی، فرمانده انتظامی کردستان در گفت‌وگو با فارس با رد شایعه شلیک با گلوله جنگی به سمت اغتشاشگران تصریح کرد: هیچ یک از نیروهای انتظامی در جریان مأموریت‌های خود برای متفرق کردن و دستگیری اغتشاشگران تیر جنگی به همراه ندارند.

🔺استاندار کردستان ۲۹ شهریور ماه اعلام کرده بود که سه نفر به طرز مشکوکی در اعتراضات سنندج کشته شده‌اند.

یک شهروند دیواندره‌ای با سلاح جنگی کشته شده که هیچ‌کدام از رده‌های نیروهای مسلح از این نوع سلاح استفاده نمی‌کنند. فرد دیگری را با همان شرایط در داخل خودرویی در کنار بیمارستان سقز رها شده بود.