ماشین سازی و عقب گردی تاسف بار
ماشین سازی و عقب گردی تاسف بار

استقلال تهران ۱-۰ ماشین‌سازی تیم ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۶:۱۵ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تهران رفت. این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال خاتمه یافت. ترکیب ماشین سازی در این دیدار به شرح زیر بود: محمدباقر صادقی، […]

استقلال تهران ۱-۰ ماشین‌سازی

تیم ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۶:۱۵ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تهران رفت. این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال خاتمه یافت.

ترکیب ماشین سازی در این دیدار به شرح زیر بود:

محمدباقر صادقی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، ایمان باصفا، اکبر آفاقی (مهدی مومنی ۷۰)، فرشاد اسدی، بهمن سالاری (پیمان بابایی ۶۰)، ابوالفصل رزاق پور(اصغر نصیری ۸۹) ، میلاد خدایی (منصور باقری ۶۰) و سیدمحمد حسینی

نیمه اول این دیدار در شرایطی به پایان رسید که گلی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم بازی و در حالی که استقلال در جریان بازی موفق به ایجاد خطر نشده بود “میلیچ” در دقیقه۵۷ از روی ضربه آزاد دروازه ماشین را باز کرد. ماشین سازی برای جبران گل خورده موقعیت هایی داشت که مهمترين آن شوت سنگین پیمان بابایی بود که دور از دستان مظاهری با برخورد به تیر دروازه، گل نشد.