محاسبه دشمن در اغتشاشات پارسال اشتباه بود
محاسبه دشمن در اغتشاشات پارسال اشتباه بود

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به شعور بالای سیاسی و فرهنگی مردم ایران در مقابله با توطئه های دشمنان، گفت: محاسبه دشمنان در جریان اغتشاشات پارسال درباره مردم ایران زمین اشتباه بود و به همین دلیل تمام نقشه های آنها خنثی شد و شکست خوردند. به گزارش تایسیزنیوز، سردار اصغر «عباسقلی زاده» در مراسم غبارروبی […]

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به شعور بالای سیاسی و فرهنگی مردم ایران در مقابله با توطئه های دشمنان، گفت: محاسبه دشمنان در جریان اغتشاشات پارسال درباره مردم ایران زمین اشتباه بود و به همین دلیل تمام نقشه های آنها خنثی شد و شکست خوردند.

به گزارش تایسیزنیوز، سردار اصغر «عباسقلی زاده» در مراسم غبارروبی مزار شهید مدافع امنیت ” حسین اجاقی” به مناسبت سالگرد شهادتش، افزود: با وجود اینکه امسال نیز معاندان و دشمنان اسلام و انقلاب فراخوان های مختلف و متعددی برای حضور مردم در خیابان ها داده بودند، اما بصیرت مردم باردیگر برای همه جهان نمایان شد و کسانی که امید به پایان نظام جمهوری اسلامی بسته بودند، شکست خوردند.

وی شهادت حسین اوجاقی را مایه عزت و سربلندی مردم آذربایجان و تبریز قلمداد کرد و با بیان اینکه این شهادت نشان دهنده عمق کینه دشمنان علیه مردم مومن و متدین ایران اسلامی بود، یادآور شد: امنیت و آرامش کنونی کشور را مدیون این شهدای والامقام هستیم.

سردار عباسقلی زاده با بیان اینکه شهدای دوران دفاع مقدس، سلامت، مدافعان حرم و امنیت برای حفظ و اعتلای اسلام و نظام اسلامی جان شیرین خود را فدا کردند، اظهار کرد: شهادت بالاترین افتخار برای عاشقان خدا است .

وی شهادت را باعث سعادت و رستگاری انسان های وارسته خواند و ادامه داد: در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز رزمندگان اسلام با وجود تمام کمبودها و کاستی ها با صلاح ایمان و تعهد مسیر عاشورایی را طی کردند و اجازه ندانند دشمنان به اهداف شوم خود درباره ایران دست یابند.

سردار عباسقلی زاده شرایط ایران در سال های آغاز جنگ تحمیلی را بسیار سخت و دشوار و فاقد هر گونه آمادگی دفاعی در بین نیروهای مسلح توصیف و اضافه کرد: در کنار مشکلات لجستیکی، تمام شهرهای کشور در آن موقع با منازعات سیاسی و جناجی مواجه بودند.

وی تنها عامل پیروزی و موفقیت جمهوری اسلامی طی دهه های گدشته را مجاهدت و الگوگیری از نهضت عاشورا دانست که امروز ایران اسلامی را به اقتدار و صلابت بی مانند رسانده است.

درابتدای این مراسم مزار شهید حسین اجاقی غبارروبی و عطرافشانی شد.