مدیرعامل شهر سهند: متقاضیان مسکن ملی در پرداخت آورده اولیه تاخیر نکنند
مدیرعامل شهر سهند: متقاضیان مسکن ملی در پرداخت آورده اولیه تاخیر نکنند

مدیرعامل شهر سهند: متقاضیان مسکن ملی در پرداخت آورده اولیه تاخیر نکنند تایسیز نیوز- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند اعلام کرد: در صورتی که متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در پرداخت سهم و آورده شخصی خود تاخیر کنند، هزینه اجرای پروژه ها افزایش می یابد و این رویه به ضرر متقاضیان تمام […]

مدیرعامل شهر سهند: متقاضیان مسکن ملی در پرداخت آورده اولیه تاخیر نکنند

مدیرعامل شهر سهند: متقاضیان مسکن ملی در پرداخت آورده اولیه تاخیر نکنند

تایسیز نیوز- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند اعلام کرد: در صورتی که متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در پرداخت سهم و آورده شخصی خود تاخیر کنند، هزینه اجرای پروژه ها افزایش می یابد و این رویه به ضرر متقاضیان تمام می شود.

«فرهاد سعیدی» افزود: در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند ۱۷۳ هزار نفر متقاضی ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۲۷ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند.

وی با بیان اینکه زمین مورد نیاز برای متقاضیان واجد شرایط این طرح در این شهر تامین شده است، اظهار کرد: متقاضیان خوش حسابی که ۴۰۰ میلیون ریال از سهم و آورده اولیه خود را واریز کرده باشد، واحد آن ها مشخص شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: در صورت تزریق اعتبار، واریز آورده شخصی متقاضیان و اختصاص به موقع تسهیلات بانکی، پروژه های دارای پیشرفت خوب تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل شهر سهند: متقاضیان مسکن ملی در پرداخت آورده اولیه تاخیر نکنند

وی با بیان اینکه ۲۳ هزار و ۵۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در این شهر در حال اجراست، گفت: از این تعداد پنج هزار واحد با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصدی در حال تکمیل برای تحویل به متقاضیان است.

سعیدی، با تاکید بر اینکه پروژه های اجرا شده طرح نهضت ملی مسکن در این شهر در مقایسه با پروژه های سایر شهرهای کشور از کیفیت بالایی برخوردار است، ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، هر سه ماه در این شهر تحویل واحد مسکن ملی به متقاضیان انجام می شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: علاوه بر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهر، در اجرای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده نیز برای ۳۲۴ خانواده واجد شرایط این طرح زمین اختصاص یافته است.

سعیدی، افزود: برای ۱۷۷ خانواده ایثارگر نیز زمین مورد نیاز در این شهر اختصاص یافته و قراردادهای مربوط به واگذاری این زمین ها در حال تحویل به ایثارگران است.

وی تامین روشنایی پنج کیلومتر اول آزادراه تبریز – سهند، احداث باند دوم کنارگذر جنوبی این شهر، احداث اولین مدرسه هوشمند کودکان استثنایی، آغاز عملیات اجرایی هشت باب مدرسه جدید، افتتاح ۸۳۱ واحد نهضت ملی مسکن، آسفالت‌ریزی پنج کیلومتر اول و سایر نقاط شهر و آغاز عملیات اجرایی بزرگترین مسجد منطقه را از جمله فعالیت های انجام شده این شرکت در سه سال گذشته در این شهر اعلام کرد.

سعیدی، ادامه داد: در این بازه زمانی دومین و مجهزترین کتابخانه استان در سهند تکمیل و بهره برداری، نواقص مساکن مهر تکمیل، روند اجرای فاز۴ این شهر تسریع و اولین مجتمع تجاری این فاز اجرا، طراحی بیمارستان سهند آغاز، ساختمان اورژانس اجتماعی ️افتتاح، ۲ هکتار از پارک بهاران و پارک بعثت احداث و نواقص محلات و پیاده‌روهای شهر تکمیل شده است.

شهر جدید سهند با ۲ هزار و ۳۶۰ هکتار محدوده و سه هزار و ۶۰۰ هکتار حریم در دامنه زیبای کوه سهند واقع شده و این شهر به منظور جانمایی سرزیر جمعیتی شهر تبریز احداث شده است.

شهر جدید سهند از کانون های اصلی اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی است.