مدیرکل ورزش آذربایجان شرقی: حضور بانوان در ورزشگاه یادگار امام مستلزم ایجاد زیرساخت است
مدیرکل ورزش آذربایجان شرقی: حضور بانوان در ورزشگاه یادگار امام مستلزم ایجاد زیرساخت است

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: حضور بانوان در ورزشگاه یادگار امام تبریز مستلزم ایجاد زیرساخت های لازم است. به گزارش تایسیزنیوز، حبیب ستوده نژاد در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها افزود: بدون تأمین و ایجاد زیرساخت امکان حضور بانوان در ورزشگاه یادگار امام تبریز و تماشای بازی های تیم فوتبال تراکتور ممکن نیست […]

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: حضور بانوان در ورزشگاه یادگار امام تبریز مستلزم ایجاد زیرساخت های لازم است.

به گزارش تایسیزنیوز، حبیب ستوده نژاد در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها افزود: بدون تأمین و ایجاد زیرساخت امکان حضور بانوان در ورزشگاه یادگار امام تبریز و تماشای بازی های تیم فوتبال تراکتور ممکن نیست ‌ باید نسبت به آماده سازی ورزشگاه اقدام شود.

وی متصل نبودن سامانه بلیت فروشی باشگاه تراکتور به سامانه ثبت احوال را از جمله مشکلات زیرساختی مربوط به عدم حضور بانوان در ورزشگاه تبریز اعلام و اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان در این زمینه مکاتبات و نامه نگاری های لازم را با باشگاه تراکتور انجام داده است.

ستوده نژاد یادآور شد : در حال حاضر تمام فرآیند فروش بلیت بازی های تراکتور در دست و اختیار باشگاه است‌.

به گفته وی با اتصال سامانه بلیت فروشی باشگاه تراکتور به سازمان ثبت احوال تماشاگران آقا و بانو مشخص شده و جایگاه های مشخص برای هر کدام تعیین می شود.

ستوده نژاد ایجاد جاده دسترسی مجزا را از دیگر زیرساخت های لازم برای ورود بانوان به ورزشگاه یادگار امام عنوان و اضافه کرد: همزمان با رفع این مشکل باید گیت های بلیت فروشی مجزا نیز برای تماشاگران خانم فراهم شود.