مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه تبریز دار فانی را وداع گفت
مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه تبریز دار فانی را وداع گفت

مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه تبریز دار فانی را وداع گفت تایسیز نیوز -دکتر ذوالفقار همتی، مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه تبریز دار فانی را وداع گفت.به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر ذوالفقار همتی، عضو هیات علمی و مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه تبریز دار فانی را وداع گفت.یادآور می شود: دکتر ذوالفقار همتی، […]

مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه تبریز دار فانی را وداع گفت

تایسیز نیوز -دکتر ذوالفقار همتی، مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه تبریز دار فانی را وداع گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر ذوالفقار همتی، عضو هیات علمی و مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه تبریز دار فانی را وداع گفت.
یادآور می شود: دکتر ذوالفقار همتی، دانش‌آموخته دکتری فلسفه از دانشگاه تبریز و استادیار این دانشگاه بود که پیش از این مدیریت روابط عمومی این دانشگاه را به مدت ۱۲ سال بر عهده داشته است.  
مدیر روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، دبیری شورای هماهنگی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی شمال‌غرب کشور به مدت ۸ سال و مدیریت کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه تبریز از جمله دیگر سوابق اجرایی وی است.
از دیگر افتخارات وی می توان به کسب چهار بار عنوان برتر روابط عمومی دانشگاه تبریز؛ در بین دانشگاه‌های کشور اشاره کرد.
روابط عمومی دانشگاه تبریز این مصیبت وارده را به خانواده گرامی آن مرحوم و جامعه دانشگاهی تسلیت عرض نموده، برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و شکیبایی مسألت می نماید.