مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه عنوان کرد: فاز اول خط دو در اولویت اجرای پروژه قطار شهری تبریز
مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه عنوان کرد: فاز اول خط دو در اولویت اجرای پروژه قطار شهری تبریز

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه عنوان کرد:فاز اول خط دو در اولویت اجرای پروژه قطار شهری تبریز / پیشرفت ۱۷ درصدی پروژه خط دو قطار شهری تبریزبه گزارش تایسیز نیوز، ، مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه از اولویت اجرای فاز یک خط دو قطار شهری تبریز خبر داد.مصطفی مولوی […]

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه عنوان کرد:
فاز اول خط دو در اولویت اجرای پروژه قطار شهری تبریز / پیشرفت ۱۷ درصدی پروژه خط دو قطار شهری تبریز
به گزارش تایسیز نیوز، ، مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه از اولویت اجرای فاز یک خط دو قطار شهری تبریز خبر داد.
مصطفی مولوی فرد در نشست مشترک با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سپاه که با حضور شهراری کلانشهر تبریز و معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد اظهار کرد: در طول یک سال گذشته تلاش کردیم تا مشکلات مربوط به قراردادهای مرتبط با این پروژه را رفع کنیم و در در این مدت شاهد پیشرفت قابل توجه این پروژه بودیم.


وی تعامل و همکاری فی مابین این سازمان و قرارگاه خاتم را قابل توجه دانست و گفت: با تعامل و همراهی مشترک امیدواریم بتوانیم با قدرت بیشتری این پروژه را مدیریت کنیم.
وی از پیشرفت ۱۷ درصدی پروژه خط دو قطار شهری تبریز خبر داد و گفت: در حال حاضر این پروژه با توان تخصصی مهندسان و کارگران و مدیران عملیاتی در حال اجرا است و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال ۱۴۰۰ حفاری فاز یک خط دو قطار شهری را به اتمام برسانیم.
مولوی با اشاره به فعالیت های عمرانی در خط یک قطار شهری تبریز نیز گفت: خوشبختانه در طول ماه های گذشته تمام ایستگاه های خط یک رفع مانع شده و مشکلی در عبور و مرور شهروندان و جود ندارد.
وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه مشترک فی مابین سازمان قطار شهری تبریز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: این تفاهم نامه در راستای امتداد خط یک و از طریق تراموا خواهد بود .