مراحل تور دوچرخه‌سواری آذربایجان بنام شهدا مزین می‌شود
مراحل تور دوچرخه‌سواری آذربایجان بنام شهدا مزین می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی: مراحل تور دوچرخه‌سواری آذربایجان بنام شهدا مزین می‌شود مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: مراحل سی و ششمین تور دوچرخه‌سواری آذربایجان به دلیل تقارن با کنگره سرداران شهید آذربایجان هر مرحله به نام شهدای گرانقدر مزین شده است. به گزارش تایسیز نیوز، حبیب ستوده‌نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و […]

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

مراحل تور دوچرخه‌سواری آذربایجان بنام شهدا مزین می‌شود

مراحل تور دوچرخه‌سواری آذربایجان بنام شهدا مزین می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: مراحل سی و ششمین تور دوچرخه‌سواری آذربایجان به دلیل تقارن با کنگره سرداران شهید آذربایجان هر مرحله به نام شهدای گرانقدر مزین شده است.

به گزارش تایسیز نیوز، حبیب ستوده‌نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و مدیر سی ‌‌ششمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان‌ در آئین رونمایی از پوستر و تیزر این تور گفت: به خاطر تقارن بازی‌های آسیایی چین تصمیم گرفتیم این تور را در شهریورماه برگزار کنیم.

وی افزود: از آذربایجان‌شرقی تور مرند، تور یک روزه کندوان و تور ایران – آذربایجان ۳ توری هستند که در فدراسیون جهانی به ثبت رسیده است که از این بابت خوشحالیم.

ستوده‌نژاد تصریح کرد: مراحل سی و ششمین تور دوچرخه‌سواری آذربایجان به دلیل تقارن با کنگره سرداران شهید آذربایجان هر مرحله به نام شهدای گرانقدر مزین شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: تیم‌های زیر ۲۳ سال جمهوری اسلامی ایران، مس سونگون ورزقان در این تور حضور خواهند داشتند و تیم‌های امیدنیا و بی اف تی نیز به دلیل مشکل فنی جواز حضور در این تور را دریافت نکردند.

وی تاکید کرد: تا این لحظه تیم‌هایی از کشورهای مغولستان، عراق، پرتغال، قزاقستان، تایلند، ترکیه، عمان، فیلیپین، اندونزی و مالزی برای شرکت در این تور اعلام آمادگی کردند.

ستوده‌نژاد افزود: ۱۰ میلیارد تومان هزینه‌ای است که برای سی و ششمین دوره تور برآورد شده است که امیدوارم این دوره نیز به صورت آبرومند برگزار کنیم.

وی ابراز داشت: ما به خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌های تور تصمیم گرفتیم در برخی مراحل نفرات را به تبریز ترانسفر کنیم و قانون این اجازه را به ما می‌دهد و در طول این تور نفرات فقط در منطقه آزاد ارس و سرعین اسکان داده خواهند شد.

مدیر تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان در پایان اظهار کرد: باید از شخص استاندار آذربایجان‌شرقی و‌ سایر ارگان‌ها باید تشکر ویژه‌ای داشته باشم که برای برگزاری این تور همکاری خوبی داشتند.