مشکل روشنایی مقبره الشعرا امروز برطرف می‌شود
مشکل روشنایی مقبره الشعرا امروز برطرف می‌شود

مشکل روشنایی مقبره الشعرا امروز برطرف می‌شود معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۰ تبریز گفت: قطع برق و خاموشی موقت در مقبره الشعرا ناشی از عملیات عمرانی در صفه جنوبی این مکان تاریخی و گردشگری است. به گزارش تایسیز نیوز، آرمان امین بخش در گفتگو با شهریار اظهار کرد: در پی انجام عملیات عمرانی […]

مشکل روشنایی مقبره الشعرا امروز برطرف می‌شود

مشکل روشنایی مقبره الشعرا امروز برطرف می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۰ تبریز گفت: قطع برق و خاموشی موقت در مقبره الشعرا ناشی از عملیات عمرانی در صفه جنوبی این مکان تاریخی و گردشگری است.

به گزارش تایسیز نیوز، آرمان امین بخش در گفتگو با شهریار اظهار کرد: در پی انجام عملیات عمرانی و خاکبرداری در صفه جنوبی مقبره الشعرا، روز گذشته -۵ خرداد- شاهد قطع برق در این محدوده بودیم که این مشکل با پیگیری‌های انجام یافته امروز برطرف خواهد شد.

وی افزود: در راستای اهداف منطقه مبنی بر بازآفرینی و بازپیرائی مکان‌های تاریخی و گردشگری، زیباسازی و رونق بخشیدن به مجموعه مقبره الشعرا از سوی معاونت فنی و عمرانی منطقه ۱۰، عملیات عمرانی ضلع جنوبی پروژه مذکور به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع با عملیات خاکبرداری آغاز شده است.

یکی از اساسی‌ترین اولویت‌های شهرداری منطقه ۱۰ تبریز تسریع در اجرای پروژه های عمرانی از جمله پروژه‌ مقبره الشعرا است که انتظار می‌رود با تلاش عوامل اجرایی صحن ورودی ضلع جنوبی این پروژه در آینده ای نزدیک تقدیم شهروندان شود.