مشکل سریال “شهید باکری” حل شد
مشکل سریال “شهید باکری” حل شد

مشکل سریال “شهید باکری” حل شد هادی حجازی‌فر بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که این روزها کارگردانی سریال شهید باکری را برعهده دارد از حل شدن مشکل لوکیشن این سریال خبر داد. به گزارش تسنیم، هادی حجازی‌فر کارگردان و بازیگر اصلی سریال شهید باکری، چند روز گذشته در صفحه مجازی‌اش درخواست کرد که امیران ارتش […]

مشکل سریال “شهید باکری” حل شد

هادی حجازی‌فر بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که این روزها کارگردانی سریال شهید باکری را برعهده دارد از حل شدن مشکل لوکیشن این سریال خبر داد.

به گزارش تسنیم، هادی حجازی‌فر کارگردان و بازیگر اصلی سریال شهید باکری، چند روز گذشته در صفحه مجازی‌اش درخواست کرد که امیران ارتش کمک کنند تا مشکل لوکیشنِ سریال حل شود. او نوشت:

“باور کنید یا نه، پروژه شهید باکری علیرغم تمام زحماتی که دوستانم در گروه‌های مختلف پروژه کشیده‌اند و به طرز مطلوبی کارها را پیش برده‌اند الان به‌خاطر یک “بیابان” در بن بست قرار گرفته. انتخاب بازیگر، فیلمنامه، لباس، صحنه و … همه این‌ها گیرِ بیابانی است که تنها جای شبیه به جزیره مجنون در جغرافیای کوهستانی تهران است. بیابان لم یزرعی در نزدیکی قم که در اختیار ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و حالا بعد از مدت‌ها دوندگی برای در اختیار گرفتن یکی دو ماهه آن برای سریال شهید باکری مخالفت شده است.

نمی‌دانم یا ما در رایزنی و دادن اطلاعات ناتوان بودیم یا هر سوء تفاهم دیگری الان وضعیت چنین است. تلاش برای گفت‌وگو با امیران عزیز در بخش‌های مختلف هم از طرف بنده ناکام مانده است. لذا برای نجات این پروژه در کوتاه مدت چاره‌ای نمی‌ماند جز درخواست از شما و هرکسی که به عنوان دست‌اندرکار، فامیل، همسایه یا همکار دسترسی به امیران عزیز ارتش و یا تصمیم‌گیران محترم در این موضوع دارد. تا از طرف ما درخواست یک جلسه بسیار کوتاه برای حل این مشکل بکند چون گذراندن مراحل اداری و .. برای چنین درخواست ملاقاتی در ساختار به شدت منظم ارتش و بی‌شمار تعطیلی‌های تقویمی حتماً زمان زیادی خواهد برد و ما زمان برای تولید را از دست خواهیم داد.

امیدواریم به احترام نام این پروژه و نه به‌خاطر بنده یا گروه این مساعدت اتفاق بیفتد.”