ملت ایران بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند
ملت ایران بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند

ملت ایران بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند به گزارش تایسیزنیوز به نقل از نصر: رییس مجلس گفت: ملت ایران یکپارچه با اعلام همدردی خود با خانواده‌های شهدا و اعلام انزجار از عاملان و آمران تروریسم، بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند. محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه […]

ملت ایران بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند

به گزارش تایسیزنیوز به نقل از نصر: رییس مجلس گفت: ملت ایران یکپارچه با اعلام همدردی خود با خانواده‌های شهدا و اعلام انزجار از عاملان و آمران تروریسم، بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند.

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به وقوع حادثه تروریستی در کرمان، اظهار کرد: وقوع حادثه تروریستی انفجار در مسیر گلزار شهدای کرمان، ملت رشید ایران را داغدار و عمیقاً متأثر کرد.
وی بیان کرد: این فاجعه، برآمده از قساوت قلب و بی‌رحمی دشمنان این کشور است و ثابت کرد که این جنایتکاران، برای راضی نگاه داشتن کارفرمایان خود، از به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان و غیرنظامیان هیچ پرهیزی ندارند.
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشتار بی‌گناهان و افراد عادی، امضای مشترکی است که پای عملیات‌های گروه‌های تکفیری در منطقه، رژیم صهیونیستی در غزه و ایالات متحده آمریکا در عراق و افغانستان و سایر کشورهای جهان است و نشان از آن دارد که این جنایت‌ها هر چند که روکش‌های متفاوتی داشته باشند، اما از یک فکر پلید و غیر انسانی نشأت می‌گیرند.
قالیباف تصریح کرد: این نکته نیز درس آموز است که در فضای مجازی نیز همان افرادی که جنایت‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا را سفیدشویی می‌کنند، پس از وقوع عملیات ترور در کرمان نیز دست به کار شدند و تلاش کردند تا اتحاد ملی علیه تروریسم کور را تضعیف کنند که البته ملت ایران یکپارچه با اعلام همدردی خود با خانواده‌های شهدا و اعلام انزجار از عاملان و آمران تروریسم، بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند.
وی افزود: لازم است دستگاه‌های مسئول در پیاده‌سازی فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر سرکوب و مجازات عادلانه عاملان و آمران این فاجعه اقدام کنند. همچنین کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز با بررسی زوایای این فاجعه، گزارش آن را به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.
قالیباف گفت: ضمن عرض تسلیت به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، مردم ولایت‌مدار ایران و خانواده‌های شهدای این حادثه، برای ارواح طیبه شهیدان والامقام علو درجات و رحمت واسعه و برای مجروحان شفای عاجل و کامل را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه، متذکر شد: همچنین هفدهم دی ماه، سالروز اجرای طرح ننگین کشف حجاب به دست رضاخان یادآور شکست طرح‌های استعماری برای تضعیف خانواده‌های ایرانی و از بین بردن فرصت رشد زنان و دختران با گسترش فساد در جامعه است. خانواده ایرانی، بستر و منشأ رشد استعدادهای اعضای خانواده است و حیا، ستون نگهدارنده خانواده ایرانی در گذر قرن‌ها است.
وی گفت: مجلس شورای اسلامی جهت قانونمند کردن فعالیت تمامی دستگاه‌ها در جهت تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب، تصویب لایحه حجاب و عفاف را در دستور کار قرار داد. این لایحه در مراحل پایانی اصلاحات در کمیسیون مربوطه قرار دارد و به زودی پس از تأیید نهایی شورای نگهبان به دولت ابلاغ خواهد شد.