نمایشگاه صنایع فولاد و تجهیزات وابسته در تبریز
نمایشگاه صنایع فولاد و تجهیزات وابسته در تبریز

نمایشگاه صنایع فولاد و تجهیزات وابسته در تبریز تایسیز نیوز- بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین المللی صنایع فولاد، معادن، فلزی، ریخته‌گری، متالوژی و تجهیزات وابسته با حضور تولید کننده هایی از ۱۱ استان کشور در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی تبریز بر پا شد. به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی نمایشگاه بین المللی تبریز، این […]

نمایشگاه صنایع فولاد و تجهیزات وابسته در تبریز

نمایشگاه صنایع فولاد و تجهیزات وابسته در تبریز

تایسیز نیوز- بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین المللی صنایع فولاد، معادن، فلزی، ریخته‌گری، متالوژی و تجهیزات وابسته با حضور تولید کننده هایی از ۱۱ استان کشور در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی تبریز بر پا شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی نمایشگاه بین المللی تبریز، این نمایشگاه تا روز جمعه پانزدهم تیر ماه در سالن های امیرکبیر و پروین اعتصامی نمایشگاه یاد شده برای بازدید علاقه مندان، فعالان این حوزه و عموم مردم برپا است.

در این نمایشگاه فعالان حوزه صنایع مذکور، از استان های آذربایجان شرقی و غربی، تهران، اصفهان، کرمان، خراسان شمالی، همدان، زنجان، یزد، گیلان و قزوین و نمایندگانی از ترکیه شرکت دارند.

نمایشگاه تخصصی یاد شده در زمینه های صنایع فولاد، ریخته گری، تولیدکننده مقاطع فولادی، ماشین سازی، اتوماسیون صنعتی، پروفیل، ماشین آلات صنعتی، تولید آهن اسفنجی، اره نواری و تولید الکتروموتور افتتاح شده است.

علاقه مندان و فعالان این حوزه می توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از این نمایشگاه دیدن کنند.

سالانه دهها نمایشگاه بین المللی و تخصصی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تبریز با حدود ۵۱ هزار مترمربع فضای سرپوشیده برای متخصصان و علاقه مندان برگزار می شود.