نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پارک ائل‌گلی تبریز برپا شد
نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پارک ائل‌گلی تبریز برپا شد

نمایشگاه ویژه هفته دفاع مقدس با مشارکت شهرداری تبریز و لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان در مجموعه پارک ائل گولی برپا شد. به گزارش تایسیزنیوز، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و یادآوری فداکاری و ایثار دلیر مردان عرصه جبهه و شهادت، هدف از برگزاری نمایشگاه […]

نمایشگاه ویژه هفته دفاع مقدس با مشارکت شهرداری تبریز و لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان در مجموعه پارک ائل گولی برپا شد.

به گزارش تایسیزنیوز، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و یادآوری فداکاری و ایثار دلیر مردان عرصه جبهه و شهادت، هدف از برگزاری نمایشگاه در مجموعه ائل‌گولی را ارج نهادن به خون پاک شهدای والامقام جنگ تحمیلی و تجلیل از ایثار و جانبازی رزمندگان پر افتخار دوران هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.

سیامک آسیایی با اشاره به مدت زمان برگزاری این نمایشگاه و برنامه‌های آن گفت: به مناسبت چهل و سومین سالروز آغاز جنگ تحمیلی، نمایشگاه ویژه هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور تا ۷ مهر ۱۴۰۲ در محل پارکینگ مجموعه ائل گلی، با مشارکت شهرداری تبریز و لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان بر پا است.

وی افزود: یگان های حاضر با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و نیز استفاده از بخشی از تجهیزات و امکانات نظامی خود، مجاهدت‌های سربازان دلاور ایران زمین را در یادها و خاطره‌ها زنده می‌سازند.