نکونام دوباره اردوی خارجی استقلال را لغو کرد
نکونام دوباره اردوی خارجی استقلال را لغو کرد

نکونام دوباره اردوی خارجی استقلال را لغو کرد تایسیز نیوز- جواد نکونام اردوی آماده‌سازی استقلال در امارات را لغو کرد. این برای دومین بار است که اردوی خارجی استقلال در نیم فصل لغو می‌شود. به گزارش تایسیز نیوز، در حالی که باشگاه استقلال به درخواست سرمربی تیم، مقدمات برپایی اردوی ۸ روزه در دبی را […]

نکونام دوباره اردوی خارجی استقلال را لغو کرد

تایسیز نیوز- جواد نکونام اردوی آماده‌سازی استقلال در امارات را لغو کرد. این برای دومین بار است که اردوی خارجی استقلال در نیم فصل لغو می‌شود.

به گزارش تایسیز نیوز، در حالی که باشگاه استقلال به درخواست سرمربی تیم، مقدمات برپایی اردوی ۸ روزه در دبی را فراهم آورده و بلیت تمامی اعضای تیم را خریداری کرده بود تا کاروان استقلال فردا (سه‌شنبه دهم بهمن) عازم امارات شود، صبح امروز جواد نکونام اردوی آماده‌ سازی استقلال در امارات را لغو کرد.

این برای دومین بار است که اردوی خارجی استقلال در نیم فصل لغو می‌شود.

پیش از این نیز یک بار باشگاه استقلال در آستانه عقد قرارداد برپایی اردوی ۱۰ روزه رایگان در امارات بود که جواد نکونام اعلام کرد تمایلی به اردوی خارجی ندارد.

سرمربی استقلال هفته گذشته درخواست برپایی اردوی خارجی را مطرح کرد و این بار باشگاه با صرف هزینه دست به فراهم کردن مقدمات برپایی اردوی ۸ روزه در امارات، تهیه بلیت، رزرو هتل، تهیه زمین و امکانات تمرین و ریکاوری، توافق و تعیین دو بازی دوستانه زد که متاسفانه برای بار دوم سرمربی استقلال از برپایی اردوی خارجی منصرف شد.