هشت نفر از ارازل و اوباش در تبریز دستگیر شدند
هشت نفر از ارازل و اوباش در تبریز دستگیر شدند

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: هشت نفر از ارازل و اوباش در تبریز دستگیر شدند. به گزارش تایسیزنیوز، سردار”علی محمدی” اظهار کرد:در پی کسب اخباری مبنی بر قدرت نمایی، عربده کشی و ایجاد مزاحمت به شهروندان و نوامیس مردم توسط تعدادی اراذل و اوباش در شهرستان تبریز، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران […]

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: هشت نفر از ارازل و اوباش در تبریز دستگیر شدند.

به گزارش تایسیزنیوز، سردار”علی محمدی” اظهار کرد:در پی کسب اخباری مبنی بر قدرت نمایی، عربده کشی و ایجاد مزاحمت به شهروندان و نوامیس مردم توسط تعدادی اراذل و اوباش در شهرستان تبریز، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، مشخص شد این افراد پس از اقدامات هنجارشکنانه خود از ترس دستگیری و برخورد قانونی به استان های شمالی کشور متواری شده اند.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی این اراذل و اوباش را تحت رصد پلیسی قرار داده و تعداد هشت نفر از آنان را که شامل چهار مرد و چهار زن بودند هنگام مراجعت با همکاری ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بستان آباد در یکی از استان های همجوار دستگیرو به پلیس امنیت عمومی استان منتقل کردند.

وی گفت:از این متهمان تعداد هفت قبضه سلاح سرد کشف و تعداد دو دستگاه خودرو آنان نیز توقیف شد.

سردارمحمدی همچنین با تاکید براینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، به افراد هنجار شکن و اراذل و اوباش هشدار داد:این افراد جای برای عرض اندام در سطح استان ندارند چون که اگر بخواهند با قدرت پوشالی اقدام به عربده کشی و قدرت نمایی کنند با برخورد قانوی فرزندان مردم در فراجا مواجه خواهند شد.