همایش “من قاسم امروزم” در تبریز برگزار می‌شود
همایش “من قاسم امروزم” در تبریز برگزار می‌شود

همایش “من قاسم امروزم” در تبریز برگزار می‌شود تایسیز نیوز – مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مراکز کانون با اجرای ده‌ها فعالیت و برنامه فرهنگی هنری و ادبی به استقبال ماه محرم در ایام شهادت حضرت سیدالشهدا (ع) رفته‌اند، از برگزاری همایش ” من قاسم امروزم […]

همایش “من قاسم امروزم” در تبریز برگزار می‌شود

همایش "من قاسم امروزم" در تبریز برگزار می‌شود

تایسیز نیوز – مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مراکز کانون با اجرای ده‌ها فعالیت و برنامه فرهنگی هنری و ادبی به استقبال ماه محرم در ایام شهادت حضرت سیدالشهدا (ع) رفته‌اند، از برگزاری همایش ” من قاسم امروزم ” در تبریز خبر داد.

علی بینش اعلام کرد: این همایش با حضور کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها روز سه شنبه ۱۹ تیر ماه در محوطه مجتمع فرهنگی هنری کانون تبریز برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه آئین‌های مربوط به ایام سوگواری سرور سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در قالب برنامه‌های متنوع و متعدد فرهنگی هنری از ابتدای ماه محرم در مراکز کانون استان در حال برگزاری است، گفت: این فعالیت‌ها با شعار به” یاد حسین تابستانتو بساز” در سراسر کشور از جمله در شهرهای مختلف آذربایجان شرقی اجرا می‌شود.

بینش اظهار کرد: تبیین فرهنگ عاشورایی و فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی کودکان و نوجوانان با فلسفه نهضت عاشورا و شهادت حضرت امام حسین (ع) از مهمترین اهداف این برنامه‌هاست.

همایش "من قاسم امروزم" در تبریز برگزار می‌شود

امروز عضویت در مراکز کانون رایگان است

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: امروز / ۱۸ تیر / که با عنوان ( روز ملی ادبیات کودک و نوجوان ) نام گذاری شده است، عضویت در مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رایگان است.

بینش با اشاره به اینکه کودکان و نوجوانان عضو کانون در تمام طول سال می‌توانند از فعالیت‌ها و برنامه‌های این مراکز بهره‌مند شوند، گفت: امانت کتاب، کتاب‌خوانی، قصه‌گویی، هنرهای نمایشی، ساخت فیلم‌ و پویانمایی، شرکت در جشنواره‌ها، مهرواره‌ها، فراخوان‌ها و رویدادهای فرهنگی‌، هنری و ادبی از جمله فعالیت‌هایی است که اعضای کانون از آن بهره‌مند می‌شوند.

تمامی کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی‌هنری کانون روز ۱۸ تیر ۱۴۰۳ می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مراکز کانون به نشانی https://kpf.ir/ یا مراجعه به مراکز فرهنگی‌هنری به‌صورت رایگان عضو مراکز کانون شده و از خدمات فرهنگی این مجموعه بهره‌مند شوند.

نشانی و شماره تماس تمامی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور در پرتال کانون قابل دسترسی است.