همایش هواداران مسعود پزشکیان در تبریز برگزار شد
همایش هواداران مسعود پزشکیان در تبریز برگزار شد

همایش هواداران مسعود پزشکیان در تبریز برگزار شد تایسیز نیوز – همایش هواداران و طرفداران مسعود پزشکیان عصر پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان ستاد انتخاباتی استانی و کشوری این نامزد ریاست جمهوری در سالن ستارخان تبریز برگزار شد. در این همایش نوری قزلجه نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای […]

همایش هواداران مسعود پزشکیان در تبریز برگزار شد

همایش هواداران مسعود پزشکیان در تبریز برگزار شد

تایسیز نیوز – همایش هواداران و طرفداران مسعود پزشکیان عصر پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان ستاد انتخاباتی استانی و کشوری این نامزد ریاست جمهوری در سالن ستارخان تبریز برگزار شد.

در این همایش نوری قزلجه نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی، قنبرزاده رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در آذربایجان شرقی، احتشام حاجی‌پور شهردار اسبق کلانشهر تبریز، نادر قاضی‌پور نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و شهرام دبیری و فریدون بابایی اقدم اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز سخنرانی کردند.

غلامرضا نوری قزلجه، نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی در این همایش به حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد و افزود: مردم باید برای رفاه، آرامش و سربلندی ایران در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند.

سردار قنبرزاده، رییس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در آذربایجان‌شرقی نیز، پزشکیان را مرد قانون و عدالت دانست و اظهار کرد: امیدواریم ملت ایران با انتخاب شایسته آقای پزشکیان در پناه رفاه، آسایش، آرامش و حقوق شهروندی خود قرار بگیرند.

 احتشام حاجی‌پور عضو ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان نیز شهادت شهدای خدمت را ضایعه‌ای بزرگ برای آذربایجان شرقی قلمداد کرد و افزود: با توجه به همت، مهربانی و بزرگواری رهبر معظم انقلاب نسبت به آقای مسعود پزشکیان، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد که بعد از انقلاب مشروطه و ۴۵ سال انقلاب اسلامی اولین کاندیدای اهل آذربایجان است.

وی مردم ایران اسلامی را دعوت به انتخابات پرشور کرد و ادامه داد: نگاه و توجه تمام جهان و کشور های غربی در مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری است و در این راستا مردم قشر های مختلف جامعه باید با شرکت در این انتخابات از مسعود پزشکیان حمایت قاطعی داشته باشند.

نادر قاضی‌پور نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی به رشادت و شجاعت مردم ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: شهیدان باکری، تجلایی و یاغچیان در راستای حراست و حفاظت از خاک ایران از جان و مال خود گذشته‌اند.

وی دلایل حمایت از مسعود پزشکیان را تشریح کرد و افزود: مسعود پزشکیان فرمانده سپاه عاشورا، پاکدست، پاکدامن، متخصص، کاربلد، اهل آذربایجان و باغیرت است.

وی حضور در انتخابات ریاست جمهوری را وظیفه برای همه مردم دانست و ادامه داد: ما باید در هشتم تیر ماه در پای صندوق های رای از مسعود پزشکیان حمایت کنیم و در این راستا نیز بنده به عنوان یک اصول‌گرای سنتی حامی ایشان هستم.

شهرام دبیری عضو ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان نیز مردم آذربایجان را دعوت به برگزاری انتخابات پرشور کرد و ادامه داد: با حمایت مردم آذربایجان و تبریز با حضور خود در پای صندوق های رای تحول عظیمی ایجاد کنند.

وی مسعود پزشکیان را فردی اصلح برای ریاست جمهوری دانست و گفت: ما باید در راستای بهبود شرایط زندگی از مسعود پزشکیان حمایت کنیم.

فریدون بابایی اقدم، رییس ستاد مردمی مسعود پزشکیان در آذربایجان شرقی، کاندیدا های ریاست جمهوری را سرمایه های انسانی کشور دانست و گفت: من در راستای حمایت، رفع مشکلات و خدمت به مردم تبریز از آقای مسعود پزشکیان حمایت می‌کنم.

وی مردم تبریز و آذربایجان را برای حضور گسترده و پرشور در دیدار عمومی مسعود پزشکیان دعوت کرد و افزود: ما باید همچون مردم شهرهای یاسوج و اصفهان از مسعود پزشکیان استقبال ویژه‌ و پرشوری داشته باشیم.

مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز چهارشنبه ششم تیرماه برای دیدار با اقشار مختلف جامعه، بازدید و دیدار عمومی در ورزشگاه تختی باغشمال به تبریز سفر خواهد کرد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با کاندیداتوری امیر حسین قاضی زاده هاشمی، علی‌رضا زاکانی، سعید جلیلی، محمد باقر قالیباف، حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی و مسعود پزشکیان هشتم تیر ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.