هیئت‌های عزاداری برای رعایت ایمنی، انشعاب موقت برق تهیه کنند
هیئت‌های عزاداری برای رعایت ایمنی، انشعاب موقت برق تهیه کنند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز: هیئت‌های عزاداری برای رعایت ایمنی، انشعاب موقت برق تهیه کنند تایسیزنیوز – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: به‌ منظور رعایت ایمنی شهروندان، صیانت از شبکه تحت بهره‌برداری شرکت و جلوگیری از استفاده خودسرانه از انرژی برق مقتضی است هیئت‌های عزاداری برای آذین‌بندی ماه محرم و تکایا نسبت […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

هیئت‌های عزاداری برای رعایت ایمنی، انشعاب موقت برق تهیه کنند

هیئت‌های عزاداری برای رعایت ایمنی، انشعاب موقت برق تهیه کنند

تایسیزنیوز – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: به‌ منظور رعایت ایمنی شهروندان، صیانت از شبکه تحت بهره‌برداری شرکت و جلوگیری از استفاده خودسرانه از انرژی برق مقتضی است هیئت‌های عزاداری برای آذین‌بندی ماه محرم و تکایا نسبت به خرید انشعاب موقت در چارچوب مقررات مربوطه اقدام کنند.

اکبر فرج‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان اظهار کرد: باتوجه‌ به قرارداشتن در ایام تابستان، افزایش میزان استفاده از سیستم‌های سرمایشی و به‌ تبع آن افزایش مصرف برق موجب بروز ناترازی‌هایی در شبکه توزیع می‌شود. 

وی با بیان اینکه بحث صرفه‌جویی و مدیریت مصرف در زندگی جزو اولویت‌ها بوده و در آموزه‌های دینی نیز بر آن تأکید شده است، افزود: یکی از لازمه‌های تحقق این موضوع نهادینه‌کردن فرهنگ مدیریت مصرف در جامعه بوده که این امر نیز بدون همراهی مردم میسر نمی‌شود.

وی ادامه داد: به‌منظور رعایت ایمنی شهروندان و صیانت از شبکه تحت بهره‌برداری شرکت و جلوگیری از استفاده خودسرانه از انرژی برق مقتضی است هیئت‌های عزاداری برای آذین‌بندی ماه محرم و تکایا نسبت خرید انشعاب موقت در چارچوب مقررات مربوطه اقدام کنند. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز بیان کرد: بدیهی است رعایت مدیریت مصرف و حریم شبکه و همچنین رعایت سایر تشریفات قانونی واگذاری انشعاب موقت ضروری بوده و صرفاً با رعایت شروط فوق هزینه‌ای اخذ نخواهد شد. 

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از روابط‌ عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، وی با تاکید بر هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های نظارتی خاطرنشان کرد: به منظور برگزاری بدون حوادث ایمنی و هرچه باشکوه‌تر آیین عزاداری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، اداره‌کل تبلیغات اسلامی موضوع سلامت و ایمن بودن عزاداران را مد نظر قرار دهد.