واکنش آذری‌جهرمی به جمع‌آوری کردن بیلبوردهای علی کریمی
واکنش آذری‌جهرمی به جمع‌آوری کردن بیلبوردهای علی کریمی

واکنش آذری‌جهرمی به جمع‌آوری کردن بیلبوردهای علی کریمی:‌ از ممنوع‌التصویری رؤسای جمهور رسیدیم به ممنوع التصویری مجری و فوتبالیست! آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات در کانال تلگرام خود نوشت: ما چقدر پیشرفت کردیم که از ممنوع‌ التصویری رؤسای جمهور رسیدیم به ممنوع التصویری مجری و فوتبالیست. 🔹عزیزان، با جمع کردن این بیلبورد‌ها نه از دارایی […]

واکنش آذری‌جهرمی به جمع‌آوری کردن بیلبوردهای علی کریمی:‌ از ممنوع‌التصویری رؤسای جمهور رسیدیم به ممنوع التصویری مجری و فوتبالیست!

آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات در کانال تلگرام خود نوشت: ما چقدر پیشرفت کردیم که از ممنوع‌ التصویری رؤسای جمهور رسیدیم به ممنوع التصویری مجری و فوتبالیست.

🔹عزیزان، با جمع کردن این بیلبورد‌ها نه از دارایی علی کریمی کم میشه و نه جواب آن مطلب اشتباه داده میشه. فقط کلونی از مردم بر اثر هیجاناتی که ما بهشون تزریق می‌کنیم جمع‌تر میشند. این‌همه مردم رو به سمت مقابله‌گری سوق ندیم.

🔹علی کریمی را همه‌ی ما میشناسیم. یک فوتبالیست درجه یک آسیا هست که زحمت کشیده و به یک جایی رسیده با پاهای خودش. چیزی توی دلش نیست.

مطلبی رو دیده، ناراحت شده، منتشر کرده. این رو رد نمی‌کنم که چون حرف ایشون شنیده میشه نباید در مقابل مطلبی که به نادرست گفته میشه سکوت کرد. ولی چنگ هم‌ نباید انداخت روی صورت.