واکنش پرویز پرستویی به گفته های یک روحانی علیه علی کریمی
واکنش پرویز پرستویی به گفته های یک روحانی علیه علی کریمی

واکنش پرویز پرستویی به گفته های یک روحانی علیه علی کریمی 🔹پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به بحث و درگیری لفظی علی کریمی، فوتبالیست مشهور با یک سخنران در فضای مجازی واکنش نشان داد.او در صفحه اینستاگرامش نوشت:حاج آقای معاونیان بسیار متاسف شدم که سلطان فوتبال ایران و جهان را… خطاب کردید! کجای […]

واکنش پرویز پرستویی به گفته های یک روحانی علیه علی کریمی

🔹پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به بحث و درگیری لفظی علی کریمی، فوتبالیست مشهور با یک سخنران در فضای مجازی واکنش نشان داد.او در صفحه اینستاگرامش نوشت:حاج آقای معاونیان بسیار متاسف شدم که سلطان فوتبال ایران و جهان را… خطاب کردید! کجای حرف آقای علی کریمی توهین بوده یا خدای ناکرده بی حرمتی؟ که این مرد پر افتخار را…خطاب کنید؟

🔹آیا در شرایطی که خیلی از مردم ماه‌ها لب به برنج نزده‌اند، حتی پول نان خالی و گوشت و… را هم ندارند اگر پول این نذری‌ها هزینه این مستمندان بشود، امام حسین ناراحت می‌شود؟ بعید میدانم!

🔹آقای معاونیان، آقای کریمی در فوتبال لقب جادوگر دارد به این معنی که بارها و بارها  دل مردم را شاد کرده و افتخار فوتبال ایران و جهان بوده، هیچ جای دنیا بی‌جهت به علی کریمی و امثال ایشان پول‌های میلیاردی نمی‌دهند.

🔹 آقای علی کریمی بارها و بارها قدم‌های بزرگی برای مردم نیازمند برداشته بدون شو وشواف. جایز است هرچه سریعتر از ایشان عذر خواهی کنید.