وزیر خارجه انگلیس به قرنطینه خانگی رفت
وزیر خارجه انگلیس به قرنطینه خانگی رفت

وزیر خارجه انگلیس به قرنطینه خانگی رفت منابع خبری گزارش کرده‌اند وزیر امور خارجه انگلیس به دلیل تماس با یک فرد مبتلا به کرونا به قرنطینه خانگی رفته است. به گزارش فارس، برخی منابع خبری گزارش کرده‌اند «دومینیک راب»، وزیر امور خارجه انگلیس به دلیل تماس با یک فرد مبتلا به کرونا به قرنطینه خانگی […]

وزیر خارجه انگلیس به قرنطینه خانگی رفت

منابع خبری گزارش کرده‌اند وزیر امور خارجه انگلیس به دلیل تماس با یک فرد مبتلا به کرونا به قرنطینه خانگی رفته است.

به گزارش فارس، برخی منابع خبری گزارش کرده‌اند «دومینیک راب»، وزیر امور خارجه انگلیس به دلیل تماس با یک فرد مبتلا به کرونا به قرنطینه خانگی رفته است.

خبر‌گزاری رویترز به نقل از شبکه خبری «بی‌بی‌سی» گزارش کرده که راب بعد از تماس با فردی که تست کرونای مثبت داشته خود را قر‌نطینه کرده است.

وزیر خارجه انگلیس در حالی به قر‌نطینه رفته که دولت انگلیس به منظور مقابله با موج بعدی ویروس کرونا و همزمان با شروع فصل سرما محدودیت‌های بیشتری را در سرتاسر کشور اعمال کرده است.

با این حال چهارشنبه شب، شهروندان انگلیسی قبل از اعمال قوانین محدودکننده و قرنطینه عمومی، فرصت را غنیمت شمرده و به رستوران‌ها و دیگر مراکز هجوم بردند.

با فرا رسیدن ساعت ده شب و موعد اعمال محدویت‌های شبانه، نیروهای پلیس به خیابان‌ها آمده و از مردم خواستند به خانه‌هایشان برگردند. در این میان درگیری‌هایی میان شهروندان و پلیس درگرفت و عده‌ای بازداشت شدند.

ظهر امروز نیز روزنامه انگلیسی ایندیپندنت گزارش داد که شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور ظرف ۲۴ ساعت گذشته به ۴۹۲ نفر رسیده است.

انگلیس تاکنون بیش از یک میلیون ابتلا به کرونا گزارش کرده که از این تعداد بیش از ۴۷ هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.