وزیر کشور: استاندار آذربایجان شرقی دغدغه پیشرفت استان را داشت
وزیر کشور: استاندار آذربایجان شرقی دغدغه پیشرفت استان را داشت

وزیر کشور: استاندار آذربایجان شرقی دغدغه پیشرفت استان را داشت تایسیز نیوز- وزیر کشور گفت: استاندار فقید آذربایجان شرقی استانداری با صلابت، با قدرت و استوار بود که با تدبیر و خلاقیت و نگاه بلند برای پیشرفت استان لحظه ای درنگ نکرد. به گزارش تایسیز نیوز، « احمد وحیدی » روز یکشنبه در آئین تشییع […]

وزیر کشور: استاندار آذربایجان شرقی دغدغه پیشرفت استان را داشت

تایسیز نیوز- وزیر کشور گفت: استاندار فقید آذربایجان شرقی استانداری با صلابت، با قدرت و استوار بود که با تدبیر و خلاقیت و نگاه بلند برای پیشرفت استان لحظه ای درنگ نکرد.

به گزارش تایسیز نیوز، « احمد وحیدی » روز یکشنبه در آئین تشییع «عابدین خرم» استاندار آذربایجان شرقی در تبریز عروج شهادت گونه مهاجر الی الله را خدمت مردم و نیروهای مسلح تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: وی بسیار پایدار در ایمان خود بود و از۱۲سالگی وارد میدان مبارزات شد.

وی ادامه داد: عابدین خرم برای دین خدا و دفاع از اسلام مرزی برای خود قائل نبود و برای این کار تاملی نداشت.

وزیر کشور با بیان اینکه استاندار فقید آذربایجان شرقی در استانداری نیز بار سنگینی را قبول کرد و از اموال و انفس خود گذشت، افزود: وی جانباز ۵۰ درصدی بود و هیچ گاه عقب ننشست.

وی ادامه داد: خرم در تمام عمر خود در حال مجاهدت بود و در سردشت شیمیایی شد که عامل اصلی رحلتش شد.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: وی با تسلط وارد فضای کاری می شد و استانداری دلسوزی بود که فقدانش برای همه ما تاسف بار است.

وحیدی با اشاره به اینکه عابدین خرم در امور امنیتی مقتدر، در امور اقتصادی و اجتماعی کاربلد بود و بسیار ساده زیست، اظهار کرد: جمهوری اسلامی به رزمندگان عاشورایی می بالد و حضور مردم نشانه ارتباط قوی بین مردم و دولت است.

به گزارش تایسیز نیوز، احمد وحیدی وزیر کشور همچنین امروز به همراه حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه در نزل زنده یاد زین العابدین خرّم استاندار فقید و جهادی آذربایجان شرقی حضور یافت و به خانواده مرحوم وی تسلیت گفتمراسم تشییع استاندار فقید آذربایجان شرقی با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم استان برگزار شد، این مراسم با حضور وزیر کشور، معاون اول قوه قضائیه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، معاونان وزیر کشور، استاندار آذربایجان غربی، جمعی از ائمه جمعه استان، فرماندهان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی برگزار و پیام تسلیت سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی قرائت شد. 

عابدین خرم به علت مشکلات ریوی به جا مانده از دوران جنگ و عفونت تنفسی ناشی از بیماری کرونا روز شنبه ۳۰ دی ماه در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز دار فانی را وداع گفت.