پرتماشاگرترین بازی‌های تراکتور با پرسپولیس در یادگار امام (ره) تبریز
پرتماشاگرترین بازی‌های تراکتور با پرسپولیس در یادگار امام (ره) تبریز

پرتماشاگرترین بازی‌های تراکتور با پرسپولیس در یادگار امام (ره) تبریز ظرفیت ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز تا کنون ۱۷ بار به صورت کامل تکمیل شده که ۳ بار در بین بازی تیم‌های تراکتور با پرسپولیس بوده است. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور […]

پرتماشاگرترین بازی‌های تراکتور با پرسپولیس در یادگار امام (ره) تبریز

ظرفیت ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز تا کنون ۱۷ بار به صورت کامل تکمیل شده که ۳ بار در بین بازی تیم‌های تراکتور با پرسپولیس بوده است.

پرتماشاگرترین بازی‌های تراکتور با پرسپولیس در یادگار امام (ره) تبریز

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور عصر امروز در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز میزبان تیم پرسپولیس است.

با توجه به شروع بد تراکتور در لیگ بیست و سوم همچنین حریف‌ خود که مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر است، پیش‌بینی می‌شود از این بازی استقبال خوبی صورت گیرد. خصوصا اینکه تماشاگران تراکتور فروردین امسال در بازی مقابل سپاهان با پر کردن ظرفیت ورزشگاه یادگار، نقش بسزایی در پیروزی تیم تراکتور داشتند.

تاکنون ۱۷ بار ظرفیت ورزشگاه یادگار امام (ره) به صورت کامل پر شده که ۳ بازی آن در دیدار تراکتور با پرسپولیس بوده است.

 تراکتور-پرسپولیس تهران سال ۸۹(لیگ برتر دوره نهم)

تراکتورسازی در حضور ۷۰ هزار تماشاگر مقابل پرسپولیس تهران به تساوی یک بر یک دست یافت.  در این بازی با وجود برتری تراکتور، این تیم نتوانست برابر حریف خود به برتری رسد.

تراکتور ۱ – پرسپولیس ۱ (لیگ هجدهم/ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸)

تراکتور مدعی اصلی قهرمانی بعد از ۳ شکست متوالی، تقریبا شانس خود را از دست داده بود. با این همه این امید وجود داشت در بازی مقابل پرسپولیس به برتری و دوباره در ریل قهرمانی قرار گیرد. بازی که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. ۶۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام شاهد این بازی بودند. دانیل اسماعیلی‌فر برای تراکتور در این بازی گلزنی کرد.

تراکتور ۱- پرسپولیس صفر(هفته دوم لیگ نوزدهم- ۸ شهریور سال ۱۳۹۸)

تیم تراکتور با مصطفی دنیزلی در هفته دوم موفق شد پرسپولیس را در تهران مغلوب کند. گل تیم تراکتور توسط احسان حاج صفی به ثمر رسید. در این بازی بیش از ۷۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام تبریز حضور یافته بودند.