پلمب ۱۲ واحد صنفی مزاحم در سطح منطقه ۱۰
پلمب ۱۲ واحد صنفی مزاحم در سطح منطقه ۱۰

شهردار منطقه ۱۰ تبریز خبر داد: پلمب ۱۲ واحد صنفی مزاحم در سطح منطقه ۱۰ شهردار منطقه ۱۰ تبریز از پلمب ۱۲ مورد از مشاغل مزاحم در سطح منطقه طی ماه جاری خبر داد. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از شهریار، موسی زارعی با اعلام این خبر گفت: در راستای آسایش تردد شهروندان و ساماندهی […]

شهردار منطقه ۱۰ تبریز خبر داد:

پلمب ۱۲ واحد صنفی مزاحم در سطح منطقه ۱۰

پلمب ۱۲ واحد صنفی مزاحم در سطح منطقه ۱۰

شهردار منطقه ۱۰ تبریز از پلمب ۱۲ مورد از مشاغل مزاحم در سطح منطقه طی ماه جاری خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از شهریار، موسی زارعی با اعلام این خبر گفت: در راستای آسایش تردد شهروندان و ساماندهی معابر منطقه ۱۰، طرح مقابله با سدمعبر کنندگان اصناف در این منطقه به صورت روزانه و مداوم پیگیری و اجرا می شود.

وی افزود: در این راستا به منظور حمایت از حقوق شهروندان و جلوگیری از ادامه فعالیت مشاغل مزاحم، واحد تشخیص مزاحمت شهرداری منطقه از ابتدای ماه جاری تاکنون ۱۲ مورد از مشاغل مزاحم بر اساس آرای اعضای کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداریها را پلمب و بیش از ۷۵ مورد اخطاریه ساماندهی مشاغل صادر کرده است.

زارعی ادامه داد: مشاغل مختلفی همچون میوه فروشان و تعمیرگاه‌ها در مسیرهای منطقه ۸ شهرک ارم، دارایی دوم و سوم، بازارچه مسگران، خیابان گرو پس از سه بار اخطار و ارجاع به کمیسیون بند ۲۰ پلمپ شده اند که در صورت اجرای تعهدات رفع پلمب خواهند شد.

وی اجرای این عملیات را به منظور ساماندهی مشاغل و پیشگیری از ایجاد مانع در مسیر تردد شهروندان و خودروها عنوان کرد.