پيگراني ۹۸۴ كيلومتر از خطوط لوله در منطقه ۸ عمليات
پيگراني ۹۸۴ كيلومتر از خطوط لوله در منطقه ۸ عمليات

مدير منطقه ۸ عمليات انتقال گاز، از پيگراني ۹۸۴ كيلومتر از خطوط لوله اين منطقه طي شش ماهه نخست سالجاري خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومي منطقه ۸ عمليات انتقال گاز، فيروز خدائي، مدير منطقه ۸، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به برنامه ريزي هاي پيش بيني شده، […]

مدير منطقه ۸ عمليات انتقال گاز، از پيگراني ۹۸۴ كيلومتر از خطوط لوله اين منطقه طي شش ماهه نخست سالجاري خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومي منطقه ۸ عمليات انتقال گاز، فيروز خدائي، مدير منطقه ۸، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به برنامه ريزي هاي پيش بيني شده، پرسنل منطقه ۸ توانستند ۹۸۴ كيلومتر از خطوط لوله منطقه ۸ عمليات انتقال گاز در نيمه نخست سالجاري پيگراني هوشمند و تميز كننده نمايند.

خدائي ابراز اميدواري كرد و افزود: با اجراي پروژه پيگراني هوشمند در ۸ مسير و انجام تعميرات ناشي از گزارشات نتايج حاصل از پيگراني در ۲۷ محل، شاهد پايداري مناسب انتقال گاز و كم شدن احتمال قطعي آن خصوصاً در فصل زمستان خواهيم بود تا فصل سرد امسال را نيز با سربلندي سپري نماييم.

مدير منطقه ۸ عمليات انتقال گاز در ادامه از همكاري كارشناسان منطقه ۸ عمليات انتقال گاز در صيانت از سرمايه هاي ملي و انجام عمليات ايمن تقدير و تشكر نمود و اظهار داشت: انجام پيگراني باعث افزايش ضريب اطمينان پايدار و مستقل گاز در تحويل سوخت پاك به مصرف كننده ها و پایش مستمر سلامت و ایمنی خطوط لوله در زمان پيك مصرف مي شود.