پیام تبریک شهردار تبریز به شهرداران شهرهای خواهرخوانده
پیام تبریک شهردار تبریز به شهرداران شهرهای خواهرخوانده

🔶به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد رسول اکرم (ص) صادر شد؛ پیام تبریک شهردار تبریز به شهرداران شهرهای خواهرخوانده 🔸️شهردار تبریز با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد رسول اکرم (ص) اسلام و هفته وحدت را به شهرداران شهرهای خواهرخوانده تبریز و همچنین برخی از مجامع شهرهای آسیایی تبریک گفت. به‌گزارش‌شهریار یعقوب هوشیار همزمان با […]

🔶به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد رسول اکرم (ص) صادر شد؛

پیام تبریک شهردار تبریز به شهرداران شهرهای خواهرخوانده

🔸️شهردار تبریز با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد رسول اکرم (ص) اسلام و هفته وحدت را به شهرداران شهرهای خواهرخوانده تبریز و همچنین برخی از مجامع شهرهای آسیایی تبریک گفت.

به‌گزارش‌شهریار یعقوب هوشیار همزمان با فرا رسیدن این مناسبت فرخنده ، ماه ربیع الاول را یادآور میلاد رسول و پیامبر صلح و دوستی و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) عنوان کرد. 

وی در متن تبریک خود هفته وحدت را الهام بخش، روح پرور، دل انگیز و زداینده کینه ها و فرصت درس آموزی از کلاس معلم بشریت، حضرت ختمی مرتبت عنوان کرد و افزود: پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام، دین رحمت و شفقت و صلح و عدالت بهره مند ساخت.

وی اظهار امیدواری کرد، با بهره‌گیری از تعالیم دین مبین اسلام و شریعت حضرت محمد مصطفی (ص)، پیامبر وحدت آفرین اسلام موفقیت و سربلندی نصیب مسلمانان جهان شود.