پیام تسلیت رئیس‌جمهور در پی حمله تروریستی به شاهچراغ
پیام تسلیت رئیس‌جمهور در پی حمله تروریستی به شاهچراغ

پیام تسلیت رئیس‌جمهور در پی حمله تروریستی به شاهچراغ رئیس‌جمهور در پی حمله تروریستی کور به حرم حضرت شاهچراغ (ع)، در پیامی این حادثه هولناک را به خانواده شهدا، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت گفت. به گزارش تایسیز نیوز، سید ابراهیم رئیسی در پیام تسلیت خود از وزارت اطلاعات و سایر دستگاه‌های […]

پیام تسلیت رئیس‌جمهور در پی حمله تروریستی به شاهچراغ

پیام تسلیت رئیس‌جمهور در پی حمله تروریستی به شاهچراغ

رئیس‌جمهور در پی حمله تروریستی کور به حرم حضرت شاهچراغ (ع)، در پیامی این حادثه هولناک را به خانواده شهدا، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش تایسیز نیوز، سید ابراهیم رئیسی در پیام تسلیت خود از وزارت اطلاعات و سایر دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی و قضائی خواست با سرعت و دقت، دست‌های آشکار و پنهان این جنایت شقاوت‌آمیز را شناسایی و به سر پنجه عدالت بسپارند تا به مجازات جنایات ننگین خود برسند.

متن پیام رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حمله تروریستی کور به سومین حرم مطهر اهل بیت حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از خادمان و زائران این حرم مطهر شد، بار دیگر قلوب ملت ایران را اندوهگین و داغدار کرد.

دشمنان ایران عزیز ناامید و ناکام از مقابله با اراده مقاوم ملت بزرگ ایران، با ارتکاب جنایت خونین دیگری چهره پلید خود را نمایان کردند.

اینجانب ضمن تسلیت این حادثه هولناک به خانواده شهدا، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران، از خداوند متعال برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.

وزارت اطلاعات و سایر دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی و قضائی باید با سرعت و دقت، دست‌های آشکار و پنهان این جنایت شقاوت‌آمیز را شناسایی و به سر پنجه عدالت بسپارند تا به مجازات جنایات ننگین خود برسند.
یقیناً ملت عزیز ایران با غلبه بر توطئه‌ی خباثت‌آمیز دشمنان، بار دیگر آنها را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند گذاشت.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

گفتنی است در پی حمله تروریستی یکشنبه شب به حرم شاهچراغ (ع) یک نفر از خادمان به شهادت رسید و هشت نفر مجروح شدند.

حرم شاهچراغ (ع) روز چهارشنبه چهارم آبان سال ۱۴۰۱ نیز مورد حمله تروریستی داعش قرار گرفت که در نتیجه آن ۱۳ نفر به شهادت رسیدند و بیش از ۲۰ نفر زخمی شدند. عاملان این اقدام تروریستی یک ماه گذشته اعدام شدند.