پیام  مشترک رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز به مناسبت روز خبرنگار
پیام  مشترک رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز به مناسبت روز خبرنگار

پیام مشترک رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز به مناسبت روز خبرنگار خبرنگاران پیشگامان توسعه شهری هستند رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز با صدور پیامی ضمن قدردانی از زحمات اصحاب رسانه در پوشش منصفانه اخبار شهر و گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی، خبرنگاران را پیشگامان توسعه شهری و بازوان فکری مدیریت شهری […]

پیام مشترک رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگاران پیشگامان توسعه شهری هستند

رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز با صدور پیامی ضمن قدردانی از زحمات اصحاب رسانه در پوشش منصفانه اخبار شهر و گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی، خبرنگاران را پیشگامان توسعه شهری و بازوان فکری مدیریت شهری دانستند.

به گزارش شهریار، در متن پیام مشترک حجت‌الاسلام رسول برگی و یعقوب هوشیار آمده است: بدون شک توسعه جوامع بدون مطالبه‌گری از سوی فرهیختگان رسانه‌ای امکان‌پذیر نبوده و آرا و دیدگاه‌های آنها راه‌گشای مدیریت شهری در انجام مأموریت‌های خود است.

جامعه رسانه‌ای تبریز بدون هیچ گونه چشم داشتی توسعه کهن‌شهر تبریز را هدف قرار داده و با انتقادات سازنده خود و مطالبه‌گری به موقع مسائل و مشکلات شهری را مطرح و در کنار آن راهکاری برای رفع آنها نیز ارائه کرده‌اند.

اینجانبان ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سیدالشهدا حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه السلام و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، و قدردانی از زحمات تمامی فرهیختگان رسانه‌های مختلف تبریز در پوشش اخبار شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز در یک‌سال گذشته، روز خبرنگار را گرامی داشته و آرزوی بهروزی و کامیابی برای تک‌تک عزیزان شاغل در رسانه‌ها داریم.

رجای واثق داریم خبرنگاران عزیز با تاسی از سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان همیشه در دفاع از حق، حقیقت و آزادگی در جامعه نقش آفرین خواهند بود.

رسول برگی

یعقوب هوشیار