پیشرفت فیزیکی ۶۰درصدی مجتمع پردیس فرهنگ و رسانه تبریز
پیشرفت فیزیکی ۶۰درصدی مجتمع پردیس فرهنگ و رسانه تبریز

شهردار تبریز از آخرین وضعیت اجرای پروژه پردیس فرهنگ و رسانه بازدید کرده و از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی این پروژه خبر داد. به گزارش تایسیزنیوز، یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از این پروژه اظهار کرد: رویکرد مدیریت شهری در سال جاری طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب تمرکز به کارکردهای فرهنگی در کنار عمل به […]

شهردار تبریز از آخرین وضعیت اجرای پروژه پردیس فرهنگ و رسانه بازدید کرده و از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی این پروژه خبر داد.

به گزارش تایسیزنیوز، یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از این پروژه اظهار کرد: رویکرد مدیریت شهری در سال جاری طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب تمرکز به کارکردهای فرهنگی در کنار عمل به رسالت در حوزه های خدماتی است.

هوشیار خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز امسال اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی را در دستور کار خود قرار داده است که بر اساس روزشمار به صورت مدون به بهره برداری خواهند رسید.

وی با اعلام اینکه طبق روز شمار، افتتاح این پروژه فرهنگی برای روز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ به مناسبت گرامیداشت سالروز قیام تاریخی مردم تبربز انجام خواهد شد، گفت: پروژه پردیس رجائی شهر برای استفاده اصحاب رسانه در ۲۴ هزار مترمربع مساحت عرصه و در شش طبقه احداث می شود.

هوشیار اضافه کرد: فضای هر طبقه مرکز فرهنگی پردیس در یک هزار و ۳۰۰ مترمربع درحال احداث است که به همراه یک پارک بزرگ، مجموعه فرهنگی کم نظیری را شاهد خواهیم بود.

شهردار تبریز در پایان خاطر نشان کرد: برای احداث این پروژه چند منظوره یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال  بودجه تخصیص داده شده و در سریعترین زمان ممکن تکمیل و در خدمت اصحاب رسانه قرار می‌گیرد.

شهردار تبریز با تاکید بر تسریع در بهره برداری به موقع از پروژه های متعدد مجموعه مدیریت شهری گفت: افتتاح بدون تشریفات و سریع این پروژه ها و بهره مندی شهروندان از این اقدامات همواره مورد تاکید شهرداری تبریز بوده است.

  • نویسنده : با ۱۲۰ میلیارد تومان هزینه اجرایی می‌شود؛