پینگ‌ پنگ باز آذرشهری قهرمان جهان شد
پینگ‌ پنگ باز آذرشهری قهرمان جهان شد

فراز شکیبا پینگ پنگ باز آذرشهری در مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) گرجستان با غلبه بر حریفان، عنوان قهرمانی را کسب کرد. به گزارش تایسیزنیوز، این بازیکن تنیس روی میز در رده سنی زیر ۱۳ سال در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود و در بازی پایانی با غلبه بر حریف خود از تایلند در […]

فراز شکیبا پینگ پنگ باز آذرشهری در مسابقات آزاد جهانی (کانتندر) گرجستان با غلبه بر حریفان، عنوان قهرمانی را کسب کرد.

به گزارش تایسیزنیوز، این بازیکن تنیس روی میز در رده سنی زیر ۱۳ سال در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود و در بازی پایانی با غلبه بر حریف خود از تایلند در سکوی نخست قهرمانی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، «شکیبا» در این مسابقه و در یک بازی حساس و نفسگیر با حساب سه بر ۲ «سیتافات» از تایلند را شکست داد و در مسابقه نیمه‌ نهایی نیز سه بر صفر بر حریف آذربایجانی خود غلبه کرد.

مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی (کانتندر) گرجستان در پنج رده سنی در شهر باتومی برگزار شد و هدایت ملی‌پوشان تنیس‌روی میز ایران در این مسابقات را «امیر بخشی» برعهده داشت.

«فراز شکیبا» آبان ماه سال گذشته به عنوان تنها نماینده کشورمان در مسابقات انتخابی آسیا در کشور قزاقستان به مدال طلای این مسابقه دست یافت و توانست جواز حضور خود در مسابقات جهانی فرانسه را به دست آورد.