کارخانجات تولید خودرو در آذربایجان‌شرقی زیر ذره‌بین تعزیرات حکومتی
کارخانجات تولید خودرو در آذربایجان‌شرقی زیر ذره‌بین تعزیرات حکومتی

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: گشت های مشترک بازرسی از میزان تولید کارخانجات خودرو و نحوه فروش نمایندگی‌های فروش در استان راه اندازی شد. به گزارش تایسیزنیوز، «صمد حضرتی» در حاشیه راه اندازی گشت مشترک بازرسی از مراکز تولید و نمایندگی های فروش خودرو در آذربایجان شرقی افزود: این مراکز از لحاظ میزان تولید، […]

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: گشت های مشترک بازرسی از میزان تولید کارخانجات خودرو و نحوه فروش نمایندگی‌های فروش در استان راه اندازی شد.

به گزارش تایسیزنیوز، «صمد حضرتی» در حاشیه راه اندازی گشت مشترک بازرسی از مراکز تولید و نمایندگی های فروش خودرو در آذربایجان شرقی افزود: این مراکز از لحاظ میزان تولید، فروش و نحوه تحویل به مشتریان از سوی بازرسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت و این اداره کل مورد بازرسی قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه بازرسان در صورت مشاهده تخلف در این مراکز بر اساس قانون با متخلفان برخورد خواهند کرد، اظهار کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف یا داشتن شکایت می توانند از طریق سامانه اینترنتی به آدرس https://tazirat۱۳۵.ir/ اقدام کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: گشت های مشترک بازرسی برای کنترل بازار خودرو و برخورد با احتکار آن در پارکینگ مراکز تولید کننده یا نمایندگی های فروش تشکیل شده است.

حضرتی ادامه داد: با توجه به تاکید سازمان بر این موضوع، بازرسی از تمام نمایندگی های فروش و کارخانجات تولید خودرو در سطح آذربایجان شرقی ادامه می یابد و به طور جدی با متخلفان برخورد می شود.

در نیمه نخست امسال، اصناف متخلف در حوزه کالا و خدمات استان به دنبال رسیدگی به پنج هزار و ۴۴۶ پرونده در واحدهای اجرای احکام به پرداخت بیش از ۹۰۶ میلیارد و ۷۹۱ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.