کشف بنز‌های قاچاق میلیاردی در تبریز
کشف بنز‌های قاچاق میلیاردی در تبریز

کشف بنز‌های قاچاق میلیاردی در تبریز فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: با هوشیاری مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان تعداد ۲ دستگاه خودرو بنز قاچاق به ارزش ۹۵ میلیارد ریال در تبریز کشف شد. به گزارش تایسیز نیوز، سردار علی محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با استفاده از شیوه‌های […]

کشف بنز‌های قاچاق میلیاردی در تبریز

کشف بنز‌های قاچاق میلیاردی در تبریز

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: با هوشیاری مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان تعداد ۲ دستگاه خودرو بنز قاچاق به ارزش ۹۵ میلیارد ریال در تبریز کشف شد.

به گزارش تایسیز نیوز، سردار علی محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با استفاده از شیوه‌های علمی از قاچاق ۲ دستگاه خودرو بنز در شهرستان تبریز مطلع شده و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل مورد نظر، خودرو‌ها را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه دستگیری قاچاقچیان در دستور کار پلیس است، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش خودرو‌های قاچاق کشف شده ۹۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار محمدی با بیان اینکه پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند، مبارزه با پدیده قاچاق را از اولویت‌های کاری و مأموریتی پلیس دانست و از شهروندان نیز درخواست کرد در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.