کشف ۴۵ تُن شکر احتکار شده در تبریز
کشف ۴۵ تُن شکر احتکار شده در تبریز

کشف ۴۵ تُن شکر احتکار شده در تبریز ۴۵ تُن شکر احتکار شده به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه عاشورا شهرستان تبریز کشف شد. به گزارش تایسیزنیوز، با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه عاشورا و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی ۴۵ تُن شکر احتکار شده در روستای «مایان» […]

کشف ۴۵ تُن شکر احتکار شده در تبریز

کشف ۴۵ تُن شکر احتکار شده در تبریز

۴۵ تُن شکر احتکار شده به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه عاشورا شهرستان تبریز کشف شد.

به گزارش تایسیزنیوز، با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه عاشورا و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی ۴۵ تُن شکر احتکار شده در روستای «مایان» شهرستان تبریز کشف و ضبط شد.

ارزش ارزش این مقدار شکر احتکاری کشف شده ۳۲۱ میلیون تومان است.

پرونده تخلف صنفی از نوع احتکار برای این واحد انباری که مشخصات آن در سامانه جامع انبارها ثبت نشده بود، تشکیل شده و برای طی مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی ارسال شده است.

کشف بیش از  ۴۰ تن آرد احتکار شده در تبریز و ۱۷ تن آرد قاچاق در مراغه، کشف ۲ تن کود احتکار شده در شهرستان بستان آباد، کشف ۳۰ تن کنسانتره دام و طیور در هشترود و جریمه ۴۲۳ میلیون تومانی متهمان عرضه گازوییل غیرمجاز در شبستر، مصادیق دیگری از تلاش نهادهای نظارتی برای مقابله با محتکران و متخلفان در آذربایجان شرقی طی روزهای اخیر است.