کلاهبرداری ۹۵ میلیاردی یک زن از شهروندان تبریزی
کلاهبرداری ۹۵ میلیاردی یک زن از شهروندان تبریزی

به بهانه ازدواج؛ کلاهبرداری ۹۵ میلیاردی یک زن از شهروندان تبریزی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری زنی که به بهانه ازدواج از شهروندان تبریزی ۹۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، سردار “علی محمدی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وصول شکایتی از شاکی خصوصی مبنی […]

به بهانه ازدواج؛

کلاهبرداری ۹۵ میلیاردی یک زن از شهروندان تبریزی

کلاهبرداری ۹۵ میلیاردی یک زن از شهروندان تبریزی

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری زنی که به بهانه ازدواج از شهروندان تبریزی ۹۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، سردار “علی محمدی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وصول شکایتی از شاکی خصوصی مبنی بر کلاهبرداری از وی با شگرد وعده ازدواج و دریافت وجه به بهانه های مختلف، رسیدگی و کشف پرونده در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و اشرافیت اطلاعاتی هویت متهم که خانمی ۲۷ ساله بود شناسایی و با تلاش شبانه روزی مأموران پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در حال انجام معامله صوری اموال حاصل از کلاهبرداری دستگیر و به مقر پلیس آگاهی دلالت شد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهمه در فضای مجازی افراد را شناسایی و با وعده ازدواج از آنان به بهانه های مختلف کلاهبرداری می کرد،افزود:در این رابطه ۱۳ نفر شاکی شناسایی شده و ارزش ریالی پرونده های مکشوفه افزون بر ۹۵ میلیارد ریال است.

سردار “محمدی” در پایان از شهروندان درخواست کرد: به منظور پیشگیری از وقوع چنین جرایمی از مراوده با افراد ناشناس پرهیز کرده و اموال و دارایی خود را به هر بهانه در اختیار چنین اشخاصی قرار نداده و هرگونه موارد مشکوک را با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.