یک فوتی بر اثر واژگونی خودروی سواری در میانه
یک فوتی بر اثر واژگونی خودروی سواری در میانه

فرمانده انتظامی میانه گفت: واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در مسیر سرچم- آقکند، یک فوتی برجا گذاشت. به گزارش تایسیزنیوز، سرهنگ «حسن رفیعی» با بیان اینکه بروز این حادثه از طریق مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ گزارش شده است، افزود: بلافاصله ماموران انتظامی پاسگاه کاغذکنان به همراه یگان های امدادی به محل مورد نظر […]

فرمانده انتظامی میانه گفت: واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در مسیر سرچم- آقکند، یک فوتی برجا گذاشت.

به گزارش تایسیزنیوز، سرهنگ «حسن رفیعی» با بیان اینکه بروز این حادثه از طریق مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ گزارش شده است، افزود: بلافاصله ماموران انتظامی پاسگاه کاغذکنان به همراه یگان های امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در این سانحه خودرو مذکور با چهار سرنشین در مسیر ذکر شده در حین حرکت واژگون شده و بر اثر آن یکی از سرنشین های خودرو به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی انتقال و در بیمارستان فوت کرد.

فرمانده انتظامی میانه با اشاره به اینکه سه سرنشین دیگر این خودرو نیز مجروح شده بودند، گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی است.

وی از رانندگان خواست از رفتارهای خطرسازی مانند سرعت زیاد، صحبت کردن با تلفن همراه و دیگر کارهایی که باعث حواس پرتی و عدم توجه راننده به جلو می شود، پرهیز کنند.