یک همایش و تقدیر از فرمانده بسیج کارگری کلرپارس
یک همایش و تقدیر از فرمانده بسیج کارگری کلرپارس

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزبان بسیجیان و برگزارکننده‌ی «همایش با ولایت تا شهادت» بود، که طی آن از ایثارگران و بسبج کارگری و جهادگران این وزارتخانه از جمله رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان‌شرقی، سرهنگ احمد تقی‌پور و مدیر اداری و فرمانده بسیج کارگری شرکت کلرپارس، احد حسین‌زاده نیز تقدیر به‌عمل […]

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزبان بسیجیان و برگزارکننده‌ی «همایش با ولایت تا شهادت» بود، که طی آن از ایثارگران و بسبج کارگری و جهادگران این وزارتخانه از جمله رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان‌شرقی، سرهنگ احمد تقی‌پور و مدیر اداری و فرمانده بسیج کارگری شرکت کلرپارس، احد حسین‌زاده نیز تقدیر به‌عمل آمد.

به گزارش تایسیزنیوز، سیدصولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بسیج با برنامه و روش‌مند، مقتدر و با هدف پاسداری از جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است و بسیجی واقعی، یک موحد تمام‌عیار است. همان‌طور که با تربیت و پرورش کسانی همچون سردار شهید قاسم سلیمانی شمایلی از رشادت‌ها و ایمان واقعی را متبلور کرد؛ و همو پایان دوران منحوس داعش را رقم زد.

«حمیدرضا اله‌بداشتی»، مسئول سازمان بسیج کارگران کشور نیز در این همایش گفت: بسیجیان در همه بحران‌های طبیعی از جمله سیل، زلزله و همه‌گیری کرونا، سنگر به سنگر دوشادوش و در کنار مردم بودند. اینک بیش ۴۲ هزار گروه جهادی در حوزه‌های مختلف عمرانی، تولیدی، محرومیت‌زدایی و … در کشور فعال هستند.