۱۲ پروژه ورزشی آذربایجان شرقی در آستانه بهره برداری است
۱۲ پروژه ورزشی آذربایجان شرقی در آستانه بهره برداری است

۱۲ پروژه ورزشی آذربایجان شرقی در آستانه بهره برداری است تایسیز نیوز – مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۱۲ پروژه ورزشی در استان در آستانه بهره برداری است، گفت: برای این پروژه ها یک هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از روابط عمومی اداره […]

۱۲ پروژه ورزشی آذربایجان شرقی در آستانه بهره برداری است

۱۲ پروژه ورزشی آذربایجان شرقی در آستانه بهره برداری است

تایسیز نیوز – مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۱۲ پروژه ورزشی در استان در آستانه بهره برداری است، گفت: برای این پروژه ها یک هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، حبیب ستوده نژاد اظهار کرد: با توجه به جذب اعتبارات ویژه در حوزه عمرانی اماکن ورزشی استان در سال های اخیر، پیشرفت های چشم گیری در پروژه های عمرانی استان رقم خورد و بسیاری از پروژه های نیمه تمام استان، به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی افزود: این پروژه های ورزشی به رغم اینکه نیاز مبرم ورزش استان بودند نیمه تمام رها شده بودند که با تخصیص اعتبارات لازم، بخشی از آنها در هفته دولت و تعدادی نیز در هفته تربیت بدنی به بهره برداری خواهد رسید.
ستوده نژاد اعلام کرد: این پروژه ها شامل سالن چند منظوره روستای عین الدین بستان آباد، سالن باستانی بناب، سالن ورزشی زرنق هریس، سالن وزنه برداری و تکواندو آچاچی میانه، زمین چمن مصنوعی فوتبال ایلخچی و باسمنج و زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال قره تپه و تسوج شهرستان شبستر، سیلاب آذرشهر و خوابگاه سراب و همچنین دو سالن سه هزار نفری رسالت و میرداماد تبریز هستند و در مناسبت های یادشده افتتاح خواهند شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: افتتاح این پروژه ها بخشی از نیاز و کمبودهای استان در بخش ورزش را برطرف خواهد کرد.