۲کشته در واژگونی تانکر سوخت در اتوبان کسایی تبریز
۲کشته در واژگونی تانکر سوخت در اتوبان کسایی تبریز

واژگونی یک دستگاه تانکر سوخت از نوع گازوئیل در اتوبان شهید کسایی تبریز منجر به آتش سوزی شد و ۲ کشته و سه مصدوم به جا گذاشت. به گزارش تایسیزنیوز، این حادثه حدود ساعت ۹ روز جمعه در بخش ابتدایی بخش شرقی اتوبان شهید کسایی به دلیل برخورد تانکر سوخت با یک دستگاه خودرو سواری […]

واژگونی یک دستگاه تانکر سوخت از نوع گازوئیل در اتوبان شهید کسایی تبریز منجر به آتش سوزی شد و ۲ کشته و سه مصدوم به جا گذاشت.

به گزارش تایسیزنیوز، این حادثه حدود ساعت ۹ روز جمعه در بخش ابتدایی بخش شرقی اتوبان شهید کسایی به دلیل برخورد تانکر سوخت با یک دستگاه خودرو سواری پراید روی داده است که منجر به آتش سوزی وسیع شده است و هم اکنون نیروهای آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر در محل حادثه حضور دارند.

رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی افزود: نیروهای این مجموعه بلافاصله پس از اعلام حادثه در محل حاضر شده و هم اکنون نیز به انجام ماموریت مشغول هستند.

دکتر اصغر جعفری روحی اظهار کرد: بر اساس آخرین اخبار از محل حادثه یکی از نیروهای آتش نشانی حاضر در محل نیز دچار مصدومیت جزئی شده است که توسط نیروهای امدادی اورژانس در حال مداواست.

وی گفت: ۲ کودک فوتی این حادثه به پزشکی قانونی و سه مصدوم شامل ( زن حدودا ۳۵ ساله ، ۲ مرد ۲۷ و ۳۵ ساله ) به بیمارستان سینا منتقل شدند.

معاون پلیس راه آذربایجان شرقی علت تصادف را خطای انسانی و ناتوانی راننده تانکر در کنترل تریلر اعلام کرد.

سرهنگ احمدی افزود: تانکر حامل سوخت از سرخس به پالایشگاه تبریز در حال حرکت بود که در سرازیری فتح آباد مسیر شرق به غرب اتوبان شهید کسایی محدوده چاوان به علت ناتوانایی در کنترل وسیله نقلیه بعد از برخورد با گاردریل‌های رفوژ میانی به مسیر مخالف منحرف شد و با سواری پراید که در مسیر تبریز ـ تهران در حال حرکت بود برخورد کرد و منجر به آتش سوزی شد.