۲۰۰ دستگاه تاکسی به ناوگان تاکسیرانی تبریز اضافه شد
۲۰۰ دستگاه تاکسی به ناوگان تاکسیرانی تبریز اضافه شد

۲۰۰ دستگاه تاکسی به ناوگان تاکسیرانی تبریز اضافه شد مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز:نوسازی ناوگان تاکسیرانی تبریز از دی ماه سال جاری آغاز شده است و تا کنون یک هزار و ۷۸۳ نفر در این طرح ثبت نام کرده اند و برای یک هزار و ۱۰۰ نفر نیز پیش‌فاکتور صادر شده است. ▫️ برای ۶۳۵ […]

۲۰۰ دستگاه تاکسی به ناوگان تاکسیرانی تبریز اضافه شد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز:نوسازی ناوگان تاکسیرانی تبریز از دی ماه سال جاری آغاز شده است و تا کنون یک هزار و ۷۸۳ نفر در این طرح ثبت نام کرده اند و برای یک هزار و ۱۰۰ نفر نیز پیش‌فاکتور صادر شده است.

▫️ برای ۶۳۵ راننده از بانک مهر تسهیلات اخذ شده است و تاکسی‌های شهری در ۱۱۷ مسیر ساماندهی شده و ۳۹۱ ایستگاه تاکسی در شهر فعال است.

▫️ روزانه ۱۰ هزار و ۸۳۳ تاکسی در سطح تبریز فعال بوده و روزانه یک میلیون سفر توسط تاکسی‌ها انجام می‌شود به طوری که ۳۳ درصد سهم جابجایی مسافر در سطح شهر مختص تاکسی‌ها است.▫️۸۰ درصد هزینه‌های جاری و عمرانی بودجه سال جاری این سازمان در ۱۱ ماه امسال تحقق یافته است

▫️ساماندهی جایگاه‌های تحت اختیار، هوشمندسازی تاکسیرانی، ساماندهی معاینه فنی خودرو، ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی، تهیه تابلو، اجرای تقویم جامع فرهنگی و برگزاری مسابقات رالی تاکسی را از جمله برنامه‌های این سازمان در سال آینده اعلام کرد.