۲۵ هزار و ۸۰۰ لیتر گازوئیل در میانه کشف و ضبط شد
۲۵ هزار و ۸۰۰ لیتر گازوئیل در میانه کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: ۲۵ هزار و ۸۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۱۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در میانه کشف و ضبط شد. به گزارش تایسیزنیوز، سردار «علی محمدی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این میزان سوخت در اجرای طرح مبارزه با پدیده شوم قاچاق […]

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: ۲۵ هزار و ۸۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۱۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در میانه کشف و ضبط شد.

به گزارش تایسیزنیوز، سردار «علی محمدی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این میزان سوخت در اجرای طرح مبارزه با پدیده شوم قاچاق از سوی ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با کنترل محورهای مواصلاتی از یک دستگاه تریلر مشکوک کشف شد.

وی اظهار کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو این میزان مواد سوختی را که به طرز ماهرانه ای در وسط اتاق تریلر در تعداد پنج تانکر مجزا جاساز شده بود، کشف کردند.

محمدی با بیان اینکه در همین رابطه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد، از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک در زمینه قاچاق کالا و ارز را سریعا به سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.