۲ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت متصل می‌شوند
۲ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت متصل می‌شوند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از ابتدای این دولت تا به الان نزدیک به ۵ هزار روستا اینترنت آنها بر قرار شده و برنامه داریم تا سه ماه آینده تمام ۲ هزار روستای باقی مانده بالای ۲۰ خانوار به اینترنت متصل شوند. به گزارش تایسیزنیوز، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای […]

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از ابتدای این دولت تا به الان نزدیک به ۵ هزار روستا اینترنت آنها بر قرار شده و برنامه داریم تا سه ماه آینده تمام ۲ هزار روستای باقی مانده بالای ۲۰ خانوار به اینترنت متصل شوند.

به گزارش تایسیزنیوز، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای چهارمین بار در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حضور یافت و پاسخگوی مطالبات تلفنی مردم بود.

در ابتدای این نشست وزیر ارتباطات در پاسخ به مطالبه تلفنی یکی از شهروندان روستایی خراسان جنوبی از ابتدای این دولت تا به الان نزدیک به ۵ هزار روستا اینترنت آن ها بر قرار شده و برنامه داریم تا سه ماه آینده تمام ۲ هزار روستای باقی مانده بالای ۲۰ خانوار به اینترنت متصل شوند.

در تماس بعدی شهروندی از کارمندان شرکت پست روی خط ارتباط تلفنی با وزیر ارتباطات آمد و مشکلات خود را مطرح کرد.

و عیسی زارع پور در رابطه با مشکلاتی که کارمندان شرکت پست دارند، خاطرنشان کرد: در دوره مدیریت جدید ما سعی کردیم تحولی در تمام بخش ها در شرکت پست انجام دهیم و تمام تلاش خود را می کنیم که خدمات همکاران زحمت کش خود را در این شرکت به نوعی جبران کنیم.

در ارتباط بعدی تلفنی یکی از کاربران فضای مجازی در رابطه با سرعت اینترنت گلایه هایی را مطرح کرد و وزیر ارتباطات در پاسخ به وی گفت: در اسپید تست که در دنیا همه این شاخص را برای صحت سنجی و بررسی سرعت اینترنت قبول دارند سرعت اینترنت از سال گذشته تا به امروز افزایش پیدا کرده است و ما  هم همیشه در تلاش هستیم این کیفیت و سرعت اینترنت را ارتقا ببخشیم.