۳۰ میلیاردریال کالای قاچاق در آذربایجان‌شرقی معدوم شد
۳۰ میلیاردریال کالای قاچاق در آذربایجان‌شرقی معدوم شد

امروز ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان با حضور جانشین انتظامی آذربایجان شرقی و جمعی از دستگاه ها و مسئولان مربوطه امحاء شد. به گزارش تایسیزنیوز، صابر عباس زاده در مراسم امحاء کالاهای قاچاق که همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی اجرا شد، اظهار کرد:در آستانه هفته نیروی انتظامی و در راستای […]

امروز ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان با حضور جانشین انتظامی آذربایجان شرقی و جمعی از دستگاه ها و مسئولان مربوطه امحاء شد.

به گزارش تایسیزنیوز، صابر عباس زاده در مراسم امحاء کالاهای قاچاق که همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی اجرا شد، اظهار کرد:در آستانه هفته نیروی انتظامی و در راستای مقابله جدی با قاچاق کالا امروز کالای قاچاق مکشوفه به ارزش ۳۰ میلیارد ریال با هماهنگی مراجع قضایی امحاء شد.

عباس زاده  گفت: امروز تلاش می شود در امر مبارزه با قاچاق کالا، تولیدات داخلی رشد پیدا کند و سرمایه گذاران در بازار داخلی انگیزه و جان داشته باشند، ضمن اینکه تلاش می شود صاحبان تولیدات داخلی و کارآفرینان پابرجا بمانند و جوانان جویای کار نیزشغل شایسته خود را پیدا کنند.

وی با تاکید  بر مبارزه و مقابله جدی با قاچاق کالا از شهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات را در زمینه قاچاق کالا و ارز را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.