۶ تقاطع غیرهمسطح جدید در تبریز احداث می‌شود
۶ تقاطع غیرهمسطح جدید در تبریز احداث می‌شود

شهردار خبر داد ۶ تقاطع غیرهمسطح جدید در تبریز احداث می‌شود شهردار تبریز از آغاز اجرای تعداد ۶ تقاطع غیرهمسطح در نقاط مختلف سطح شهر خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر اظهار کرد: تعداد ۶ تقاطع غیرهمسطح جدید با هدف تسهیل در تردد شهروندان و کاهش بار ترافیکی با […]

شهردار خبر داد

۶ تقاطع غیرهمسطح جدید در تبریز احداث می‌شود

۶ تقاطع غیرهمسطح جدید در تبریز احداث می‌شود

شهردار تبریز از آغاز اجرای تعداد ۶ تقاطع غیرهمسطح در نقاط مختلف سطح شهر خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر اظهار کرد: تعداد ۶ تقاطع غیرهمسطح جدید با هدف تسهیل در تردد شهروندان و کاهش بار ترافیکی با یک هزار میلیارد تومان اعتبار احداث می شود.

وی افزود: این تقاطع‌ها شامل پل قراملک، پل میدان معلم، تبادل ارس به پاسداران، پل شهید حیدری در اتوبان ولایت، پل خلعت پوشان و همچنین پل پاسداران به حیدرآباد خواهد بود.

هوشیار از تجهیز کارگاه این پروژه ها خبر داد و گفت: هم اکنون با تجهیز کارگاه، عملیات عمرانی احداث این تقاطع‌ها آغاز شده و به منظور تسهیل در تردد و خدمات دهی هر چه بهتر برای شهروندان پیگیری و اجرا می شود.

به گفته شهردار تبریز، به تدریج با نصب روزشمار برای این پروژه ها موعد بهره برداری از آنها مشخص شده و شهروندان می توانند شاهد روند عملیات اجرایی این تقاطع های غیرهمسطح باشند.

مدیریت شهری تبریز پیش از این و طی سال گذشته نیز تعداد ۶ تقاطع غیرهمسطح را با نصب روزشمار در نقاط مختلف سطح شهر مورد بهره‌برداری قرار داده است.