۷ روز تا افتتاح صفه شمالی مقبره‌الشعرا
۷ روز تا افتتاح صفه شمالی مقبره‌الشعرا

۷ روز تا افتتاح صفه شمالی مقبره‌الشعرا بازدید شهردار از پروژه مقبره الشعراشهردار تبریز از فعالیت مستمر اکیپ‌های عمرانی، زیباسازی و فضای سبز در صفه شمالی مقبره‌الشعرا خبر داد و گفت: ۷ روز تا بهره‌برداری از این پروژه زمان باقی مانده و صفه شمالی مقبره‌الشعرا در موعد مقرر تقدیم شهروندان می‌شود. به گزارش تایسیز نیوز […]

۷ روز تا افتتاح صفه شمالی مقبره‌الشعرا

بازدید شهردار از پروژه مقبره الشعراشهردار تبریز از فعالیت مستمر اکیپ‌های عمرانی، زیباسازی و فضای سبز در صفه شمالی مقبره‌الشعرا خبر داد و گفت: ۷ روز تا بهره‌برداری از این پروژه زمان باقی مانده و صفه شمالی مقبره‌الشعرا در موعد مقرر تقدیم شهروندان می‌شود.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار یعقوب هوشیار در بازدید از پروژه مقبره‌الشعرا اظهار کرد: ۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع مساحت صفه شمالی مقبره‌الشعرا است و ظرف یک هفته آتی به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار تبریز با بیان اینکه برای پروژه ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده افزود : عایق‌کاری و درزگیری بلوک‌های بتنی صفه‌ شمالی مقبره‌الشعرا انجام گرفته در و در مرحله نازک‌کاری قرار دارد. 

شهردار تبریز تصریح کرد: همزمان با عملیات عمرانی در صفه شمالی، واحدهای زیباسازی سازمان سیما و منظر نیز اقدام به نصب سردیس‌های شعرای مدفون در مقبره‌الشعرا، نورپردازی محیط و نصب نیمکت کرده است. 

وی اضافه کرد: با افتتاح این بخش از مقبره‌الشعرا و حضور مردم، انتظار می‌رود شاهد رضایتمندی شهروندان و همچنین استقبال گردشگران باشیم. 

هوشیار خاطرنشان کرد: با همراهی و حمایت شورای محترم شهر و همت مجموعه عمرانی شهرداری تبریز، اولین روزشمار نصب‌شده در مدیریت فعلی شهری ظرف یک هفته آینده  به سرانجام می‌رسد